Açık Teras Yalıtımı & İzolasyonu %100 Çözüm

Açık alan terasların mutlaka izolasyon tercihi en kaliteli malzemeden olmalıdır. Açık Teras Yalıtımı & İzolasyonu %100 Çözüm için firmamız her müşterisine Polyurea yalıtım önermektedir.

Kategoriler:

Açıklama

Terasların alt kata su kaçırmasını istemiyorsanız mutlaka yalıtım yaptırmalısınız. Açık Teras Yalıtımı & İzolasyonu %100 Çözüm için sizde mutlaka Polyurea izolasyon ürününü deneyiniz. Yaz günlerinde en keyifli anları yaşadığınız teraslar başınızı sürekli ağrıtmasın. Alt kata sızan su zamanla rutubet ve küf oluşuma neden olur ve size ciddi masraflar çıkarır.

Neden Açık Teras Yalıtımı Yaptırmalısınız?

İlk defa teras kullanımı olan bir dairede otuyorsanız başınıza bu tür sorunlar gelmemiş ve ne yapacağınızı bilemezsiniz. Ancak teras yapılarında yıllardır oturanlar bilirki zamanında yapılmayan yalıtım & izolasyon sonraki yıllarda ciddi sıkıntılara neden olur.

  • Teras derz aralıkları zamanla mukavemetini yitirir ve sızdırma başlar
  • Zeminde nitelikli ve kaliteli bir izolasyon malzemesi seçilmemişse zamanla çatlama yapar ve sızma oluşur.
  • Şap kalınlığı veya seramik gibi malzemeler yalıtım sağlamaz.

Açık Teras Yalıtımı için bugüne kadar Polyurea uyguladığımız hiç bir müşterimiz ve yapı sahibi pişman olmamıştır. Kısa vadeli veya bir kaç yıllık çözümler yerine sizde kalıcı izolasyon ve yalıtım ürünü olan Polyurea tercih ediniz.

Poliüretan kaplama her teras zemini için en iyi yalıtımı sağlar. 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Açık Teras Yalıtımı & İzolasyonu %100 Çözüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.