anadolu yakası polyurea izolasyon

Anadolu yakası polyurea izolasyon

Anadolu yakası polyurea izolasyon ve yalıtım işlerinizde uygun fiyatlar ve kaliteli işçilikle hizmet veriyoruz. Tüm zemin uygulamaları, otopark izolasyonu, su yatım ve havuz yalıtım dahil bir çok projede yer alıyoruz. Yapısal izolasyon çözümlerinde teknolojik firma altyapımızla kurumsal hizmet sağlıyoruz.

İzolasyon hem konutlarda hemde ticari işletme ve binalarda son derece gereklidir. Yapısal bozulmalar betonların su ile temasından kaynaklı olur. Korozyon sebepli beton bozulma ve çözülmeleri zamanla kullanım ömrünü azaltır ve sağlık açısından da son derece kötü neticeleri ortaya çıkarır.

Anadolu Yakası Sprey Polyurea

Polyureanın üstün özelliklerinden en önemlisi ek yeri oluşturmamasıdır. Sprey olarak uygulanan bu malzemede çatlak oluşmaz, ek yeride olmadığından suyun veya herhangi bir maddenin ilerleyeceği bir gedik açılmamış olur. UV ışınlarına karşı dayanımı, hızlı kürlenmesi ve gezilebilir tüm alanlarda hemen kullanılması ile en çok tercih edilen ürünler arasında girmiştir.

Her ne kadar sürme olarak da kullanıldığı düşünülsede özel makineleri ile sprey olarak uygulanması daha etkin sonuçlar vermektedir. Polyruea kendin yap ürünü olarak da piyasa satışa sunulasa da kimyasal özelliği nedeni ile firmamız tarafından uzman olmayan kişilerce uygulamasının yapılması önerilmemektedir. Polyurea sağlıklı mıdır? Sorusuna verilecek cevap evet iken uygulamayı yapacak kişilerin koruyucu maske ve ekipman kullanması gerekir.

Polyurea nerelerde kullanılır konusu için yazımızda detaylı bilgilendirmelerde bulunduk. Kısa vaktinizi ayırarak polyurea hakkında daha geniş bilgi edinebilirsiniz.

Anadolu Yakası Polyurea Yalıtım

Su depolarında, temel perde işlerinizde, gizli dere ve havuz yalıtımı gerekli durumlarda basit izolasyon malzemeleri çözüm üretmez. Polyurea izolasyon her ne kadar %100 etkili bir izolasyon çözümü olsada diğer rakip izolasyon malzemeleri ile arasında ciddi fiyat farkları yoktur.

Anadolu yakasında şimdiye dek bir çok konut projesinde izolasyon çözümleri sağladık. Evlerde, müstakil yapılarda, villalarda, fabrikalarda, depolarda, sitelerde ve daha bir çok bina alanlarında başarılı işlere imza attık. Hem fiyatlar konusunda ekonomik çözümler sağladık hemde işçilik kalitesinde farkımız ortaya koyduk.

Anadolu yakası polyurea izolasyon için firma uzmanlarımız yerinizde tespit hizmeti vermektedir. Bizleri arayarak izolasyon yaptırmayı düşündüğünüz yeri görmemizi sağlayabilirsiniz. yerin görülmesinden sonra sizlere gerekli tüm teknik bilgilendirmeler ve fiyatlar verilecektir.

Bir önceki yazımız olan İzolasyon Çeşitleri Nelerdir ? Yalıtım Çeşitleri Hangileridir ? başlıklı makalemizde izolasyon ve izolasyon çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.