anadolu yakası polyurea kaplama

Anadolu Yakası Polyurea Kaplama

İzolasyon ve yalıtım bir çok projede olmazsa olmazdır Anadolu yakası polyurea kaplama firması olarak tüm projeleriniz için en yüksek kalitede çözümler üretiyoruz. Her tür zemin ve alan için son teknoloji ve dünyanın en etkili izolasyon uygulamasını yapıyoruz. Tekema izolasyon polyurea kaplama uygulamalarımızda malzeme kalitesi yüksek, işçilik hizmeti en üst düzeyde hizmet sağlıyoruz.

Anadolu Yakası Polyurea İzolasyon

Su izolasyonu günümüzde en büyük ihtiyaç duyulan izolasyon tipidir. Su depoları, teraslar, çeşitli zeminler, inşaat projeleri başta olmak üzere su izolasyonu ihtiyacı bir çok alanda bulunmaktadır. Eskiden günümüze su izolasyonu için bir çok farklı yöntem denenmiş olsa da yeterli derecede çözüm bulunamamıştır. 2020 yılını yaşadığımız şu günlerde ise dünyada bir çok kişi polyurea kaplama ile tanışmış olup %100’e yakın neticeler almıştır.

Firmamız Anadolu yakası polyurea kaplama olarak üstün teknoloji makineleri, deneyimli teknik ekipleri ile sizlere bu hizmeti sorunsuz ve eksiksiz olarak sağlamaktadır.

anadolu yakası polyurea izolasyon

Anadolu Yakası Teras İzolasyonu

Polyurea kaplamanın yine en çok tercih edildiği alanlardan biride teraslardır. Su sızmasının çokça yaşandığı bu zeminlerde en etkili yöntem elbetteki polyurea ürünleridir. Çatlak oluşturmadan, güneş ışınlarına ve olumsuz hava koşullarına son derece dayanıklı olması ile uzun yıllar etkisini sürdürmektedir. Evinizde yada ticari binaların tümünde polyurea kaplama uygulaması yapılabilmektedir.

Anadolu Yakası Su Deposu Polyurea Kaplama

Su depolarıda zeminle, toprakla bütünleşen yerler olup sızıntıların ve su kaçaklarının sık oluştuğu yerlerdir. İzolasyona en çok ihtiyaç bulunan zorunlu yerlerden biridir. Bir çok kişi belki bugüne kadar sayısız şekilde izolasyon yaptırmış yada farklı alternatifler denemiştir. Anadolu yakası polyurea kaplama firmamız tüm su depoları için yüksek işçilik ve malzeme kalitesi ile bu uygulamayı yılın her gün sağlayabilmektedir.

Anadolu Yakası Gizli Dere İzolasyonu

Gizli dere izolasyonu yaptırmak da mecburiyettir. Klasik izolasyon ve kaplama yöntemleri ihtiyacınızı bugüne kadar karşılamadıysa kesinlikle polyurea kaplamayı denemelisiniz. İstanbul polyurea kaplama firmamız tüm yapılarda, inşaat alanlarında ve çeşitli projelerinizdeki gizli dere izolasyonlarını en etkili çözümlerle gerçekleştirmektedir.

Yalıtım ve izolasyon için paranızı çöpe atmayın. Tekema Anadolu yakası polyurea kaplama hizmetleri için günün her saatinde bizlere 0539 561 21 92 hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İzolasyon Çeşitleri Nelerdir ? Yalıtım Çeşitleri Hangileridir ? başlıklı makalemizde izolasyon ve izolasyon çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.