ASANSÖR KUYUSU İZOLASYONU

Bina inşaasında temel için belirlenmiş olan seviyenin altında kalan kısım olan Asansör kuyusu için izolasyon ve yalıtım son derece gereklidir. Yeraltı suları, kar ve yağmur sularının ulaşılabileceği bu alan için etkili polyurea izolasyon çözümleri sağlıyoruz. Her türdeki yapı ve bina için asansör kuyusu izolasyon ve yalıtım hizmetlerimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde vardır.

 

 

Kategoriler:

Açıklama

Asansör kuyularının yanlış planlanması ve izolasyonun yapılmaması halinde ilerde ciddi sorunlar ve masraflarla karşılaşırsınız. Asansör sisteminde hata olmaması, rutubet ve nem nedeni ile yapılsal sorunlar yaşamamak için mutlaka asansör kuyusu izolasyonu yaptırınız.

Asansör Kuyusu İzolasyon Sorunları

Asansör kuyularının sadece tuğla, gaz beton veya benzeri malzemelerle örülmesi yeterli değildir. Derinlik hesabının yanlış yapılmasıda sıkça karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Asansör kuyusunun en son noktasının toprak olarak son halinde kalmasında ciddi sorunları beraberinde getirir. Polyurea su yalıtımı için eşsiz bir ürün olup kalitesini dünyada ispatlamıştır.

Polyurea Asansör Kuyusu İzolasyonu

Sprey püskürtme yöntemi ile yapılan polyruea her tür yapısal izolasyon için en etkili çözümdür. Firmamız Tekema izolasyon istanbul genelinde yaklaşık 15 yıldır izolasyon için profesyonel çözümler üretmektedir. Anadolu yakası polyurea kaplama, Avrupa yakası polyurea yalıtım ve izolasyon işlerinizde yetkin personelleri ve birinci sınıf kaliteli izolasyon ürünleri ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Firmamız Tuzla merkezli olup İstanbul her bölgesinde hizmet verebilmektedir. Tuzla polyurea kaplama firmamız fima geçmişi 15 yılı aşmıştır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ASANSÖR KUYUSU İZOLASYONU” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.