ataşehir polyurea kaplama

Ataşehir Polyurea Kaplama

Evlerde veya binalarda bir çok bölgede izolasyon ve yalıtım gereklidir. Ataşehir polyurea kaplama firması olarak sizlere bir çok sorununuzda kaliteli ve kalıcı çözümler sağlamaktayız. Son senelerin en yüksek çözüm sağlayan izolasyon malzemesi olan polyurea izolasyonu deneyimli ekiplerimizle uyguluyoruz. Malzeme kalitesinde ve işçilik uygulama kalitesinde en iyisini sunuyoruz. Teras alanlarında, balkonlarda, zeminlerde, otoparklarda, spor tesislerinde, havalimanı, alışveriş merkezi, bina çatıları dahil her alanda polyurea kaplama uygulamaları yapabilmekteyiz.

Ataşehir Teras İzolasyonu

Her bölgede olduğu gibi ilçemizde de teras alanlarında iddialaştık sorunları olan binalar bulunmaktadır. Kişiye özel binalarda yada toplu konut tüm bina ve apartmanalarda teraslarda izolasyon sorunları görülebilmektedir. Firmamıza Tekema izolasyon özel teknikleri, dünyanın kabul etmiş olduğu polyurea izolasyonu titizlikle ve yüksek işçilik kalitesi ile uygulamaktadır. Ataşehir teras izolasyonu için ekibimiz yerinde dilerseniz aynı gün keşif yapabilmektedir. Az metrekareye sahip teraslar yada büyük alana sahip tüm teraslar için hizmet vermekteyiz.

Yekpare uygulama olan ve sprey olarak uygulanabilen polyurea teras izolasyonu için en ideal tercihtir. Şimdiye kadar denenmiş olan diğer izolasyon ve yalıtım malzemelerinin üzerinde katkı ve verim vermektedir. Son derece dayanıklı olup uzun yıllar sizlere sorun çıkarmaz. Ek yeri olmadığından su veya diğer olumsuz etkenlere karşı direnci en yüksek malzemedir.

Ataşehir İzolasyon Firması

İzolasyon ve yalıtım işlerinizde bölgenizde aralıksız hizmet veren izolasyon firmasıyız. Eviniz, yaşam alanlarınız, ticari işyerlerinin, özel mülkleriniz, apartmanlar, siteler ve tüm projeler için hizmet verebilmekteyiz. Yaşadığınız soruna kesin çözüm sağlayacak özel uygulamalar sağlayabilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti yüksek, yaptığı tüm izolasyon işlerinde geri dönüşü en başarılı olan firmaların üst sıralarında geliyoruz. İzolasyon firması arıyorsanız mutlaka firmamıza uzmanları ile görüşmeli ve teklif almalısınız.

ataşehir teras izolasyonu

ataşehir su izolasyonu

Ataşehir Su İzolasyonu

Bugüne kadar kullanılmış izolasyon ürünleri su geçirgenliğinde belirli bir yere kadar dayanabilmiştir. Suyun çözemediği ve yol bulamadığı malzeme neredeyse çok azdır. Polyurea kaplama ise denenmiş ve testi yapılmış suya karşı en dirençli malzemedir diyebiliriz. Projelerimizde minimum 2mm kalınlıkta polyurea yapmakta ve talebe göre farklı uygulamada yapabilmekteyiz. Ataşehir polyurea kaplama firmamıza ulaşarak daha detaylı teknik bilgi alabilirsiniz.

Havuz su izolasyonu, teras su izolasyonu, su deposu izolasyonu, gizli dere, bina temel izolasyonu dahil bir çok kullanımı vardır. Eğer sizlerde bir çok deneme yaptın ve başarısız olduysa mutlaka polyurea izolasyon denemeli ve hemen yaptırmalısınız.

ataşehir izolasyon firması

Ataşehir Sprey Polyurea

Püskürtme sprey polyurea için özel mobil ekipmanlarımızı uygulama yapılacak alan getiriyoruz. İş teslimi sonrasında kısa sürede gezilir hale gelebilmektedir. Tek kat, çift kat yada daha çok katlı aynı zamanda renkli kaplama tercihlerinde bulunabilirsiniz. Ataşehir polyurea kaplama hizmetlerimiz yılın her günü bölgemizde tüm semtlerde verilmektedir. Polyurea m2 fiyatı hakkında bizlere şimdi ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Sprey Polyurea Uygulama

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.