beyoğlu polyurea izolasyon

Beyoğlu Polyurea İzolasyon

Yüzey ve cepheler başta olmak üzere bir çok yaltıım ve izolasyon için polyurea kullanın. Beyoğlu polyurea izolasyon firmamızda bir çok konut ve ticari bina uygulamaları yapılmıştır. 2021 yılı içinde ufak büyük demeden her tür yalıtım&izolasyon işinizde çözümler üretiyoruz. %100 katı olan, kendiliğinden yayılma özelliği bulunan, çift komponentli ürün olan polyruea -20/-60C arasındaki olumsuz hava koşullarında dahi dayanıklı olup kolay bozulmaz ve çözülmez.

Tekema İzolasyon firmamızdan her tür alan ve zemin için hemen hizmet alabilirsiniz. Polyruea izolasyon ve polyurea kaplama için 0539 561 21 92 nolu telefondan firma uzmanımıza ulaşabilir ve teknik bilgi alabilirsiniz.

beyoğlu polyurea kaplama

Beyoğlu Polyurea Kaplama

%100 katı olan ve solvent içermeyen bir üründür. Polyurea kaplama ürünü her ne kadar fırça yardımı ile sürülebilen bir malzeme olsa da daha kaliteli bir işçilik ve yüksek verim için sprey olarak makinası ile yapılmalıdır. Metal zeminlerde, baton zemin, ahşap ve diğer bir çok zemin ve malzeme üzerine uygulaması yapılabilmektedir. Esnek yapılı olan polyurea uygulandıktan sonra kolay sertleşir. Polyurea 1 saat sonrasında kullanılabilir hale gelir. Beyoğlu polyurea izolasyon için uzman ve tecrübeli ekiplerimizle hızlı ve nitelikli hizmet sağlamaktayız.

beyoğlu teras izolasyonu

Beyoğlu Teras İzolasyonu

Teraslarda izolasyon yapılırken malzeme seçimi çok doğru yapılmalıdır. Su geçirmez izolasyon malzemesi tercihi için polyurea en önde gelen malzeme olup denenmiş ve katkısı test edilmiştir. Teraslar binalarda hem güneş ışınları, hem soğuk hemde çağrı ve kar gibi etkenlere maruz kalır. Hızlı bir kürlenme gücü olan polyurea %425 oranında esnekliğe sahiptir. Ürün zemine hızlı ve sıkıca yapışır. Dış ortamla zemin alanın arasındaki ilişkiyi keser, su ve hava geçirgenliğini engellemektedir. Teras su izolasyonu için sık sık farklı izolasyon çeşitleri denemek yerine bir kere polyurea izolasyon yaptırın kesin çözüm elde edin.

Beyoğlu Polyurea Su İzolasyonu

Kaynaksız izolasyon çeşitleri arasında en niteliklisi polyurea sprey izolasyon malzemesidir. Ek yer oluşturmadığından zeminle tam bütünlük sağlar. Hava geçirgenliği ve su geçirgenliğini sıfıra yakın engeller. Teraslar, Balkonlar, Çatılar, Otopark, İç ve Dış zeminler, İnşaat temel izolasyonu, Gizli dere, Havuz, Su deposu ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Beyoğlu polyurea izolasyon için şimdi Tekema İzolasyon firmamıza ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Beyoğlu Zemin Kaplama Polyurea

Her tür zemin alanı için polyurea kaplama hizmeti

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.