Çatı izolasyonu gerekli bir yapım işlemi olup ilerde sürekli izolasyon sorunu ve arızası yaşamanızın önüne geçer. Metal çatı, ahşap çatı, beton, saç ve trapez çatı, membran dahil tüm malzemelerle uyumlu yüksek yapışma gücüne sahip Polyurea kullanmaktayız.

Çatının dış etkenlere karşı korunması, su yalıtımının maksimum düzeyde olması için Sprey polyurea son yıllarda en etkili çözümdür. Püskürtme yöntemi ile uygulanan bu ürün kılcak çatlaklar oluşturmaz, ek yeri bulundurmaz ve su geçirgenliği neredeyse yoktur. %400 elastikiyet gücü olması da ayrı bir avantajıdır.

Kiremit çatılar her ne kadar çatılarını koruyor olsa da suyun sızabileceği bir çok alan bulunur. Kimi zaman çatı aktarmaları olsa da bu eskiyen ve kırılan kiremitler için olup tam verimli yalıtım ve izolasyon sağlamaz.

Çatı izolasyonu çeşitleri

Kiremit çatılar başta olmak üzere sandwic panel, trapez sac, osb üstü membran, ondüline çatılar ek yeri bulundurmaktadır ve buda su geçirgenliğine sebebiyet verebilmektedir. Bu sızmanın engellenmesi için bir çok farklı malzeme türü bulunmaktadır.

Cam yünü, Taş yünü, Ekstrüde Polistiren, Ekspande Polistiren ve Sprey Poliüretan Köpük Çatı Yalıtımı malzemeleridir.

Bu malzemeler arasında son yıllarda en fazla tercih edilen ürün Poliüretan köpük olan malzemedir. Olası tüm boşluk alanlarını kapatır. Uygulanması sırasında ve sonrasında ek yeri oluşturmaz, çatlak yapmaz. Bakteri ve böcek barındırmaması da tercihlerde önemli bir sebeptir.

Polyurea çatı izolasyonu

Tekema izolasyon firmamız çatı yalıtım ve izolasyon işlerinizde tecrübeli kadroları ve son teknoloji ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Yaşam alanı çatılarda ve ticari bina çatıları için en iyi izolasyon çözümlerini en uygun fiyatlarla sunar.

Olumsuz dış hava koşullarına karşı yüksek mukavemet gücü olan polyurea kullanımını bir çok projemizde yıllardır yapıyor ve olumsuz hiç bir geri dönüş almıyoruz. Polyurea çatı yalıtım ve izolasyon için bizlere ulaşarak hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çatı izolasyonu fiyatları

Çatıda düşünülen izolasyon malzemesinin cinsine ve özelliklerine göre fiyatlarıda değişir. Sık sık çatı izolasyonu yaptırmak istemiyorsanız mutlaka e kalitesini çatılarda uygulamanız gerekecektir. Polyurea çatılar için her ne kadar bir nebze fiyatı yüksek gibi görünsede en etkili izolasyon malzemesidir.

Gösterilen sonuç sayısı: 2