çekmeköy polyurea izolasyon

Çekmeköy Polyurea İzolasyon

Çekmeköy polyurea izolasyon firması arıyorsanız nitelikli hizmetleri ile Tekema’yı tercih ediniz. Gelişmiş üstün teknik makineleri, izolasyon ve yalıtımda senelerin deneyimi ile işinizi şansa bırakmayın. Teras polyurea izolasyon işleri, çatı izolasyonu, otopark, her tür zemin, temel perde, su deposu, havuz ve daha br çok alanda polyurea izolasyon yapmaktayız.

Çekmeköy polyurea izolasyon uygulamalarımızda 1.sınıf malzeme ve hatasız işçilik garantisi vermekteyiz. İş başlamadan önce gerekli tüm zemin etütleri yapılmaktadır. İş bitiminde kalite kontrolü yapılıp sizlere teslim edilmektedir.

çekmeköy polyurea kaplama

Çekmeköy Polyurea Kaplama

Su izolasyonu için şimdiye kadar net ve kesin çözüm bulamadıysanız mutlaka polyurea deneyiniz. Geçirgenliği neredeyse olmayan bu ürün ülkemizde 5 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır. Diğer malzemelere göre en fazla tercih edilen izolasyon malzemesi olarak öne çıkmaktadır. Gezilebilir teraslar, yoğun trafiğin olduğu alanlar, su depoları, inşaat temelleri gibi bir çok zorlu alanda üstün başarı göstermektedir. Fiyatları alınan etki düşünüldüğünde oldukça ekonomik olup uzun yıllar sizleri izolasyon sorunu ile karşı karşıya bırakmaz. Ufak veya büyük metrekare tüm işlerinizi alıyoruz. Ticari veya yaşamsal alanların tümünde polyurea yapıyoruz.

çekmeköy sprey polyurea izolasyon

Çekmeköy Sprey Polyurea İzolasyon

Polyurea uygulama yapılacak alana sprey püskürtme yöntemi ile yapılması gerekmektedir. Elbette fırça ve farklı malzemelerin kullanılması ile de yapılmaktadır. Ancak makineye göre daha kalitesiz sonuçlar verir. Bu nedenle eğer kritik bir alanda izolasyon ihtiyacınız varsa mutlaka profesyonel polyurea firmalarından makineli hizmeti tercih ediniz. İstanbul tekema izolasyon olarak şirketimize ait son teknolojik cihaz ve makinelerimiz ile adresinize geliyor ve hatasız, eksiksiz bir uygulama yapıyoruz. Farklı renklerde tek kat veya çok katlı izolasyon sunuyoruz.

Polyurea Çekmeköy Teras İzolasyonu

Polyurea Çekmeköy Teras İzolasyonu

İstanbul içinde en çok teras izolasyon işleri için talep almaktayız. Yeni binalarda veya eski tip yapıların tümünde açık teras alanları bulunmaktadır. Gezilebilir olan bu teras zeminlerinde genelde fayans, şap veya granit kullanılmaktadır. Kısa bir süre sonra su bu tür malzemelerinden gidecek yol bulur ve alt kata sızma yapmaktadır. Çünkü bu tür malzemelerde ek yeri bulunur. Su sızıntıları için en iyi yöntem ek yeri olamayan polyurea gibi izolasyon malzemeleridir.

Çekmeköy polyurea izolasyon işlerinizde her tür yapıya özel çözüm salıyoruz. İhtiyacınıza göre gerekli kalınlıkta ve istenilen renklerde polyurea yapıyoruz. Hemen bizleri arayarak ürünümüz, işçiliklerimiz ve polyurea izolasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İzolasyon Çeşitleri Nelerdir ? Yalıtım Çeşitleri Hangileridir ? başlıklı makalemizde izolasyon ve izolasyon çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.