Enjeksiyon Su Yalıtımı

Enjeksiyon Su Yalıtımı

Akışkan ve her forma girebilen su, beton yada metaller gibi bölümleride aşabilir. Enjeksiyon su yalıtımı ile suyun geçmemesi bölümlerde uygulanmaktadır. Su yalıtımı yaptırmak istediğiniz projeniz için 0539 561 21 92 arayıp fiyat alabilirsiniz. Tekema izolasyon olarak enjeksiyon su yalıtımı en ekonomik olarak firmamızdan yaptırılabilir.

Enjeksiyon yalıtım işlemlerinde yapılacak malzeme kalitesi oldukça önemlidir. Kullanılan enjeksiyon işlemleri genellikle tüm tabanlara yapılabilir. Tekama izolasyon olarak yapmış olduğumuz işlemlerden sonra uv ışınları, soğuk, yağmur suyu, kar suyu ve soğuk havalara karşı direnci en iyi izolasyon malzemesidir. Sprey püskürtme yöntemi ve mobil cihaz ile yerinde yapılan bir uygulamadır. Firmamız Tekema izolasyon bir çok projede en yüksek nitelikli uygulama yapmaktadır.

içindekiler:

Teras Su Yalıtımı İzolasyonu

Teraslarda fayans, seramik ve şap örtülü olsa da derz aralarından su sızıntıları ve yüksek kaliteli su izolasyon ihtiyacı gerekir. Teras izolasyonu için ülkemizde çeşitli türde özelliklerde izolasyon malzemeleri denenmiştir. Gezilebilir teras izolasyonu farklı türde bir çok izolasyon ürünü vardır. Tüneller, yeraltı yapıları, bina temelleri ve arkasına geçilmeyip, su ile teması söz konusu olan bütün yapılarda enjeksiyon su yalıtımı uygulaması yapılır.

Enjeksiyon su yalıtımı suyun yüzeye intikalini kaynakta ortadan kaldırmaya yönelik uygulamalardır. Su veya çeşitli bir çok kimyasallara karşı dayanım göstererek duvara geçişi engellenir. İzolasyon yaptırarak uzun vadede suyun geçişi engellenebilir ve teras alanından su geçişini engelleyebilirsiniz. Teras izolasyonu yaptırmak istediğinizde polyurea izolasyon yaptırabilirsiniz.

Teras Su Yalıtımı İzolasyonu

Su izolasyonu

Su izolasyonu asla kaçırma yapmadan tam olarak amaca uygun yapısı bulunmaktadır. Oldukça kaliteli olan bu ürün %100 başarı oranıyla asla çözüm sağlamaktadır. Kusursuz bir su izolasyonu yaptırmak için doğru bir firma ile çalışmanız oldukça elzemdir. Su izolasyonu her tür yapı, inşaat ve yalıtım gereken yerde yapılması gerekir.

Su izolasyonu hemen her binada bodrum ve teras çatı kısımlarında uygulanması gereken en önemli işlemlerden biridir. Enjeksiyon su yalıtımı yapılması için alanın mutlaka yer altında olması gerekmez. İzolasyon işlerinde doğru firma oldukça önemli olmasının nedeni sürekli tekrar izolasyon yaptırmak yerine bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beton Silim & Beton Kazıma, Honlama, Parlatma Tekema İzolasyon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir