fatih polyurea izolasyon

Fatih Polyurea izolasyon

Evinizdeki her türlü izolasyon sorunu için uzman çözümleri sunuyoruz. Fatih polyurea izolasyon uygulayıcısı olan Tekema ile %100 Yalıtım&İzolasyon elde edin. Teraslar için, balkonlar için, banyo ve mutfak ıslak zeminler için, su yalıtımı, havuz ve çeşitli zeminler için en kaliteli çözümü sağlamaktayız. İzolasyon yaptırmak isteyen bir çok kişi şimdiye kadar farklı özellikleri bulunan bir çok malzeme kullanmıştır. Ancak genelde şimdiye kadar yapılan izolasyon malzemeleri kısa süreli koruma sağlamıştır. Polyurea izolasyon ise en uzun süreli koruma sağlayan malzemedir. 0539 561 21 92 numaramızdan bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Fatih Polyurea Kaplama

Bir çok zemin malzemesinin üstüne polyurea kaplama yapılabilmektedir. Gezilebilir alanlarda kullanılan fayans, mermer, şap beton, parke, ahşap malzemeler ve pvc zemin kaplamlarının üzerine yapılabilmektedir. Fatih polyurea kaplama firmamız tecrübeli teknik personelleri ile en zorlu alanlarda dahi yüksek işçilik kalitesi sağlamaktadır. Evler, yaşam alanları için polyruea izolasyon hizmeti verdiğimiz gibi ticari bina, işyerleri, fabrika, depolar ve bir çok farklı endüstri için hizmet sağlıyoruz.

Polyurea kaplama sürme olarak uygulanabileceği gibi doğru olan kullanımı sprey olarak makinası ile kullanımıdır. Mobil malzeme hazırlayıcısı uygulamanın yapılacağı alana getirirler. Kimyasal bir ürün olması nedeni ile işlem sırasında soluma yapılmaması için özel ekipman kullanmak gerekir.

fatih polyurea kaplama

Fatih Polyurea Su Yalıtımı

Su yalıtım sorunları binalar için büyük risk taşımaktadır. Su zamanla yapıdaki betonun mukavemet gücünü düşürür ve çürümesine neden olur. Su kaçağı dışında karşınıza zamanla daha büyük sorunlar çıkarır. Polyruea Su yalıtımı için Tekema izolasyon firmamıza polyurea kullanmakta ve %100 sizleri bu sorundan kurtarmaktadır. Teras su yalıtımı, su deposu, gizli dere, temel perde, havuz, otopark ve daha bir çok farklı izolasyon istediğinizde en iyisini sunuyoruz.

Fatih Polyurea İzolasyon Firmaları

İzolasyon firmaları ve yalıtım işi yapan çok sayıda bireysel işçi ve firma bulunmaktadır. Tekrar tekrar sürekli izolasyon yaptırmak istemiyorsanız firmanızı doğru seçmeniz gerekmektedir. Fatih polyurea izolasyon için bölgenizde istediğiniz gün planlı şekilde polyurea kaplama işi yapabilmekteyiz. Tüm gerekli ekipmanı yerinize getiriyor ve kısa sürede kullanılabilir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Polyurea kaplama nedir? Nasıl Uygulanır

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.