Fayans üzeri su yalıtımı

Fayans üzeri su yalıtımı malzemesi olan Polyurea kırmadan dökmeden ömürlük çözüm sağlar. Fayans ve seramikleri kırarak tamir etmek veya yetersiz kalideki izolasyon yöntemlerini uygulayarak aynı sorunu defalarca yaşamayınız. Yaz aylarında Güneş UV ışınları, Kış aylarında ise yağmur, kar, toz ve diğer tüm olumsuz şartlara karşı mukavemet gücü en yüksek ürün Polyurea ile kalıcı çözüm elde edin. Fayarm Seramik derz aralarının su sızmasına, alt kata su kaçağına son. 

Açıklama

Balkon veya teras zeminlerinde bulunan fayans, seramik, granit ve kalebodurların hepsinde su sızması yaşanır. Fayans üzeri su yalıtımı malzemesi olan polyurea her tür fayans ve zemin kaplaması üzerine sprey olarak yekpare şekilde uygulanır. %400 gibi muhteşem bir esneklik yapısına sahip olan Polyurea izolasyon yıllarca hiç bir sorun yaşamadan en konforlu yalıtımı sizlere sağlar.

Yaşam alanı evlerimizde banyo ve wc alanlarında da uygulanabilmektedir. Yine tüm ticari yapılar için kesin çözüm Polyurea’dır. Polyurea dışında her hangi bir malzeme tercih etmeniz halinde sizlere belki kısa süreçte olmasa da uzun vadede benzer sorunları yine yaşatacaktır. Gezilebilir alanlar olan teras ve balkonlar zamanla aşınır ve yıpranır. fayans e seramik arasındaki derz ise dayanımını belirli bir süre sonra kaybeder. Bu tür alanlar su ile direk temas ettiğinden fayans arasından su sızıntıya muhakkak neden olacaktır.

Fayans Üstüne Yalıtım

Belki bundan 10 sene önce olsa bir çok kişinin yaptırmaktan imtina edeceği bu uygulama son yıllarda sağladığı fayda ve uzun ömürlü çözümü sayesinde herkes tarafından kabul edilmiş kendini kanıtlamıştır. Gezilen her tür zemin için en ideal izolasyon ve yalıtım malzemesini sizlerde tercih edin benzer yalıtım sorunları tekrar yaşamayın.

Eski Fayansların Üzerine Polyurea İzolasyon

Fayans aarsından bir izolasyon ve yalıtım sorununuz varsa yanlış bir karar ile tek tek tüm fayansları yada arızalı olduğu düşündüğünüz fayansları kırmaya başlayabilirsiniz. Sadece sorunlu olanları kırsanız dahi diğer fayanslar benzer sorunu sizlere kısa vadede yaşatacaktır. Tüm fayans ve yer döşemesini kırmak ise sizlere iki hatta üç kat masraf demektir.

Tek bir seferde kaliteli izolasyon yalıtım malzemesi olan Polyurea kullanın bir daha Fayans üzeri su yalıtımı için para ödemeyin. Tekema izolasyon firmamız mobil makineleri ile yerinize geliyor yüksek kaliteli işçilik çözümleri sunuyor. Hızlı kürlenmesi nedeni ile polyurea yapıldıktan sonra hemen zemin kullanılır hale gelmektedir.

Fayans üstü polyurea

Polyurea kullanılan bir çok alan olduğu gibi dış etkenlere en çok maruz alan açık teraslar, açık balkon, açık otopark üstü bir çok yerde daha kullanılmaktadır. Gelişmiş son teknoloji ürünü olan polyurea fayans üstüne istenildiği gibi yapılabilmektedir. Uzman personelimiz zemini yerinde inceleyen olup gerekli kalınlığı sizlere bildirecektir. Ayrıca farklı renk tercihleride yapabilirsiniz. Uygulama sonrasında daha dekoratif bir görünüm için farklı renkler tercih edebilirsiniz.

Fayans üstü yalıtım

Fayans üzeri su yalıtımı fiyatları ve diğer teknik detaylar için şimdi firma uzmanımıza ulaşabilir yada teklif iste butonundan bize ulaşabilirsiniz. Fayans üstü yalıtım için bütçeniz en uygun çözümleri en iyi işçilik ve uygulama garantisi ile sizlere sunuyoruz. Eski yada yeni tüm fayans seramik yapılar üzerine izolasyon ve yalıtım yapıyoruz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Fayans üzeri su yalıtımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir