Gezilebilir teras izolasyonu

Gezilebilir teras izolasyonu için Polyurea kullanın. Gezilen alanlar yaşam alanlarında teraslar, balkonlar ve düz çatı alanlarıdır. Burda kullanılacak bir çok farklı izolasyon ve yalıtım malzemesi bulunurken seçeceğiniz malzemenin gezinme halinde aşınma, sürtünme ve darbelere dayanıklı olması gerekir. Konut gibi mekanlarda her ne kadar çok ciddi yük binyeceini düşünsenizde zamanla etkisi olur ve kalitesiz izolasyon ürünleri deforme olur ve sorun çıkarır.

Kategoriler:

Açıklama

Gezilebilir teras izolasyonu dikkatli kişiler tarafından zamanında bir kere yapılan ve yıllarsa sorunsuz çalışan bir yöntemdir. Teraslarda zemin alanlarında kullanılan seramik, fayans, mermer, kalebodur, çini, şap vb. gibi malzemelerin derz aralarında yapının eskimesi ile birlikte sızıntılar olur. Bunun için su yalıtımı gerekmektedir. Bir çok kişi sorunlu fayans veya seramikleri kırarak tamir etme yolunu tercih edebilir. Polyurea Teras izolasyonu ise Gezilebilir yerlerin tümünde her tür malzeme üzerine uygulanabilir ve yıllarca sizleri ciddi sorundan korur.

Gezilebilir teras izolasyonu nasıl yapılır?

Tekema izolasyon firması olarak müşterilerimize Gezilebilir teras izolasyonu için önerimiz kesinlikle %400 esnekli sağlayan, hızlı kürlenen, soğuk hava, sıcak hava, yağmur suyu ve kar dahil bir çok olumsuz şartlara karşı en yüksek dirençli ürün Polyurea izolasyon malzemesidir. Fayans ve seramik gibi malzemelerin üzerine istenilen kalınlıkta yapılabilir ve dekoratif olması amacı ile farklı renk seçenekleride sunar. Bu ürün her ne kadar yurt dışında polyurea kendin yap ürün satışı gibi olsa da tam mukavemet için özel mobil cihazlar ile sprey tabanca ile uygulanmalıdır.

Sprey polyurea püskürtme yöntemi ile alana eşit dağılımda yapılır gözenek ve çatlak oluşturmaz. Açık alan teraslarda, gezilebilir alanlardaki UV ışınlarına karşı en yüksek direnci sağlar. Fayans üzeri su yalıtımı için sayısız proje yapan firmamız şimdiye dek hiç bir olumsuz geri dönüş almamıştır. Güvenle Polyurea tercih edebilir ve her tür yapıda kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Gezilebilir teras izolasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.