GİZLİ DERE İZOLASYONU

Gizli dere izolasyonu ve yalıtım uygulaması son derece önemlidir. Yağmur sularının tahliyesi için genelde 30 cm genişlikle yapılarda mutlaka bulunur. Gizli dere oluklarında şayet izolasyon yaptırmadıysanız su sızmaları ve kaçakları ilerleyen zamanlarda mutlaka birincil sorununuz olur. Firmamıza ulaşarak çatı dere izolasyonu & gizli dere izolasyonu için sprey polyurea ürünümüzle %100 çözümler elde edebilirsiniz.

Kategoriler:

Açıklama

Binalardaki gizli dere alanlarının işçilikleri her zaman ulaşılması güç alanlar olduğu için zordur. Buda beraberinde işçilik hataları getirmektedir. Polyurea izolasyon dışında farklı bir malzeme seçmişseniz yine sonraki yıllarda gizli dere ve çatı dere kaynaklı sorunlar yaşamanız olası bir durumdur.

Gizli derelerde firma olarak önerimiz kesinlikle ek yersiz izolasyon ve yalıtım malzemelerini tercih etmeniz yönündedir. Su yalıtımı için tek parça izolasyon ürünleri en uzun ömürlü çözümlerdir.

Çatı dere işçiliklerinde en fazla dikkat edilmesi gereken noktalar köşe kısımlarıdır. Dereye verilecek eğimde su birikintilerini olmaması için son derece önemlidir. Derenin köşe kısımlarında işçilik maksimum düzeyde sergilenmelidir.

Gizli Dere İzolasyonu Fiyatları

Firmamız tekema izolasyon hem ticari binalarda hemde yaşam alanı konutlarda gizli dere izolasyon hizmetleri vermektedir. Yapının özelliklerine ve metrekaresine göre fiyatlar değişmektedir. Ezbere fiyatlar yerine bizlere ulaşarak uzmanımızdan hemen ücretsiz keşif talebi isteyiniz. Vereceğiniz adrese gelecek olan uzmanımız yerin görülmesi ve ölçülerinin alınması ile birlikte sizlere hemen en ucuz gizli dere izolasyonu fiyatları ve işçilik detayları ile ilgili teklifimizi verecektir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“GİZLİ DERE İZOLASYONU” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.