Isı izolasyonu

Soğukların kış ayalarında hanenize girmenizi istemiyorsanız ısı izolasyonu için poliüretan köpük kullanabilirsiniz. Şimdiye kadar ısı izolasyonu için alternatif bir çok ürün kullanmış olabilirsiniz. Şayet poliüretan köpük malzemesini henüz kullanmadıysanız mutlaka deneyiniz. %100 ısı izolasyonu için 2021 yılında en etkili üründür. Tekema polyurea izolasyon firmamıza şimdi ulaşarak ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Açıklama

Soğuk mevsim zamanında ısı yalıtımı yapılmamış yapılarda sorunlar ortaya çıkar. Isı kaybının nedeni yetersiz izolasyon ve yalıtımdır. Eski tip ürünleri olan strafor ve taş yünü gibi malzemeler kısa süreli çözümler sağlar ve zamanla etkisini yitirir. Bu sebeple sizlerde sürekli ısı izolasyonunu tekrarlamak zorunda kalırsınız.

Püskürtme yöntemi ile uygulanan sprey poliüretan köpük ise uzun yıllar bu sorunu ortadan kaldırır. Çatı izolasyonu için ister zeminde isterseniz tavan ve tahta aralarında uygulanabilmektedir. Ek yeri oluşturmayan bu ürün soğuk havadan tamamen yaşam alanınızı korumaktadır.

Son yılların en etkili ürünleri olan polyurea izolasyonu bünyesinde bulunduran firmamız poliüretan köpük ürünleride çatı ve tavan sistemlerinde müşterilerine en etkili çözümü sunar. Ürünle ilk defa tanışıyorsanız tekema polyurea izolasyon firmamıza ulaşarak teknik bilgi alabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Isı izolasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.