istanbul polyurea kaplama

İstanbul Polyurea Kaplama

İzolasyon ve yalıtım işlerinde İstanbul polyurea kaplama uygulayıcısı olarak tüm yapılar için çözümler sunuyoruz. Su izolasyonu için sızdırmazlık, dayanıklılık ve verim konusunda polyurea en etkili izolasyon yöntemlerinin başında gelmektedir. Tekema izolasyon olarak şimdiye kadar başarılı bir çok polyurea kaplama uygulaması yaptık ve İstanbul tüm semt ve ilçelerinde bu hizmeti eksiksiz olarak vermeye devam ediyoruz.

İstanbul Polyurea Sprey İzolasyon

İstanbul polyurea kaplama firması olarak proje alanına mobil ekipmanlarımızla geliyor ve kısa sürede işlemi bitiriyoruz. Firmamız bünyesinde gelişmiş son teknoloji makine ve ekipman kullanımı yapılmaktadır. Püskürt ve Sprey izolasyon diğer yöntemlere göre oldukça etkilidir. Alanın teknik özelliklerine göre katman sayısı artırılabilmektedir. Çatlak ve damarsız bir sonuç vermektedir. Sızıntı yapacak alan kesinlikle bırakmaz. Renk alternatifleri bulunmakta olup seçim yapabilirsiniz.

İstanbul Çatı Teras Polyurea Kaplama

Polyurea kaplama uygulaması bir çok alanda kullanıldığı gibi yaşam alanlarında ve ticari mekanlarda teras ve çatılar içinde en ideal izolasyon çözümü sağlar. Son derece esnek bir yapıya sahip olan polyurea katalizör olmadan uygulaması yapıldıktan hemen sonra kullanım sunmaktadır. Teras ve çatılar bildiğiniz gibi her mevsim olumsuz hava koşullarına maruz kalabilmektedir. Yağmur suları, güneş ışınları, toz, kar gibi doğal etkenler bir çok izolasyon malzemesinde kolayca yer ve yol bulmaktadır. İstanbul polyurea kaplama firmamız ise sizleri bu tür olumsuz sonuçlarla karşı karşıya bırakmadan %100 netice almanızı sağlayacaktır.

Polyurea Kaplama Fiyat Tarifeleri

2020 yılını yaşadığımız şu dönemde İstanbul’da bir çok uygulayıcı hizmet vermektedir. Sektöre her ne kadar yeni giren bir ürün olsa da kısa sürede etkisi sayesinde hem talep artışı yaşanmış buna bağlı olarak hizmet veren sayısıda artış göstermiştir. İstanbul polyurea kaplama fiyatları da oldukça çeşitlilik göstermektedir. Firma politikaları, alan özellikleri, malzeme kalitesine göre fiyatlarda farkılık olmaktadır.

Tekema izolasyon polyurea kaplama fiyatları için sizlere en uygun metrekare fiyat teklifini mutlaka verecektir. Bizlere İstanbul tüm ilçelerinden ulaşabilir ve hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Anadolu yakası Kartal, Tuzla, Maltepe, Gebze, Ümraniye, Çekmeköy, Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Beykoz ve Şile ilçelerinin tümünde hizmet veriyoruz. Avrupa yakasında da Şişli, Beyoğlu, Fatih, Eyüp, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Bakırköy, Beylikdüzü, Avcılar, Esenler ve Bağcılar dahil tüm bölgelerde İstanbul Polyurea kaplama hizmetimiz bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İzolasyon Çeşitleri Nelerdir ? Yalıtım Çeşitleri Hangileridir ? başlıklı makalemizde izolasyon ve izolasyon çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.