Yapının olduğu her alanda izolasyon gerekli ve kesinlikle yapılmalıdır. Yaşadığımız yerlerde, ticari yapılada, çeşitli sanayi ve endüstrilerde izolasyon yapılmadan yapının planlanması düşünülemez. İzolasyon yapılmayan veya eksik yapılan her tür yapıda zamanla sorunlar baş gösterir. Beton içinde korozyon başlar, rutubet, küf, boya dökülmesi, çatlaklar ve daha bir çok farklı sorun ortaya çıkar.

Yalıtım sorunları yıllardır başa çıkılmak istenen acil durumlardan biridir. Yapının ömrünü azalttığı gibi konforlu bir yaşamında önüne geçer. Ticari mekanlarda ciddi ekonomik zararlar verir. Bir çok farklı malzeme ile çeşitli önlemler almak mümkündür.

İzolasyon Çeşitleri Nelerdir

Su izolasyonu, ses yalıtımı, ısı yalıtım, tesisat izolasyonu ve yangın izolasyonu bunlara örnektir. Hem enerji verimliliğini artıran bu önlemleri hemde yapınızın daha uzun ömürlü kullanılması sağlar.

Bu bahsedilen çeşitleri için şimdiye dek bir çok farklı malzeme kullanılarak çözümler aranmıştır. Ancak herkesin bildiği gibi bir çok malzeme bazen yetersiz kalmış kimi zamanda kısa ömürlü olmuştur.

Son teknoloji yaşıtım malzemesi olan Polyruea ise şimdiye dek karşılaşmayan üstün özellikleri ile beraber hayatımıza girmiştir. %400 gibi mükemmel esnek özelliği bulunan Polyruea ek yersiz bir malzeme olup su yalıtımı için maksimum çözüm sağlamaktadır.

İzolasyon Fiyatları

Bir çok kişi izolasyonun maliyetinin yüksek olduğu düşüncesi taşımaktadır. Ancak alınmayan önlemler sonucu izolasyon arıza ve sorunların sizlere vereceği ekonomik zararlar düşünülenin çok çok üstüne olabilir.

Yalıtım ve izolasyon yaptırmak istiyorsunuz ve fiyatlar konusunda hiç bir bilginiz yoksa Tekema firmamız müşterilerine yıllardır keşif hizmetini yerinde ücretsiz olarak sağlamaktadır. Güncel fiyat teklifini doğru ve net olarak almak için izolasyon yapılması düşünülen yerin görülmesi gerekmektedir.

İzolasyon Yaptırmak İstiyorum

Firmamız bir çok alanda yalıtım işlerinizi hem hızlı hem kaliteli işçilikle yapmaktadır. Ufak büyük demeden her işinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Polyurea sprey izolasyon mobil uygulamalarımız her tür yapıda devam etmektedir. Kalıcı ve uzun ömürlü yalıtım çözümleri için Tekema firmamızdan destek alınız.

İzolasyon için çok yüksek fiyatlar ödemeden sizlere uzun yıllar çözüm sağlayacak kaliteli işçilikle tanışın. Ev yada ticari mekanlardaki tüm projelerinize bizden fiyat teklifi alınız.

13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor