Kadıköy polyurea izolasyon

Kadıköy polyurea izolasyon

Dirençli, kalıcı ve hızlı sonuç verecek izolasyon arıyorsanız mutlaka Polyurea kullanın. Kadıköy polyurea izolasyon firmamız evler, ticari alanlar, depolar, havuzlar, otopark ve her tür zeminde Polyurea kullanılabilir. Sprey püskürtme yöntemi ve mobil cihaz ile yerinde yapılan bir uygulamadır. Firmamız Tekema izolasyon bir çok projede en yüksek kalitede uygulama yapmaktadır. Her tür projeniz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şimdiye kadar bir çok yalıtım ve izolasyon malzemesi deneyip sonuç alamayanlar için en iyi çözüm Polyurea’dır. Su veya çeşitli bir çok kimyasallara karşı en yüksek dayanımı gösterir. Uv ışınları, soğuk, yağmur suyu, kar suyu ve soğuk havalara karşı direnci en iyi izolasyon malzemesidir. Hatta bir çok farklı kimyasalda dahi çözülme yapmaz.

Kadıköy Teras İzolasyonu

Kadıköy Teras İzolasyonu

Evlerin teraslarının büyük bir bölümü açık alana sahiptir. Açık alan yerleri olumsuz hava koşulları ile sürekli etkileşimde olur. Dış etkenlerden en çok etkilenen üründür. Teraslarda zeminler fayans, seramik ve şap örtülü olsa da derz aralarından su sızıntıları yaşanır ve yüksek kaliteli su izolasyon ihtiyacı gerekir. Oysa polyruea izolasyonda yama ve ek yer oluşmaz ve bulunmaz. Çünkü yekpare şekilde uygulanan ender malzeme türünden biridir.

Teras izolasyonu için ülkemizde yıllardır çeşitli türde özelliklerde izolasyon malzemeleri denenmiştir. Gezilebilir teras izolasyonu için farklı türde bir çok izolasyon ürünü vardır. Teraslar için kullanılan diğer malzemeler her ne kadar kısa vadede sorunu çözmüş gibi görünsede uzun vadede etki etmezler. Ciddi dış etkenlerden kaynaklı çözülmeler yaşarlar. Çünkü ek yeri bulunan izolasyon ürünlerinin ömrü ise daha kısa sürelidir. Bu nedenle teras izolasyonu için kesinlikle Polyurea izolasyon kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Kadıköy Polyurea Kaplama

Kadıköy Polyurea Kaplama

Polyurea izolasyon kullanımı oldukça yaygınlaşmaktadır. Ülkemizde mazisi çok olmayan bu ürün son bir kaç yılda en popüler izolasyon malzemesi haline gelmiştir. Yapılsal alanlarla daha sık kullanılan bu ürün araç kaplama, gemi, dış cephe, havuz, su deposu, temel perde izolasyonu dahil bir çok farklı kullanımı vardır.

Balkon, teras, gezilebilir zemin alanlarında fayans üzeri yapılır. Seramik üzeri vede bir çok malzemenin üzerine kolayca uygulaması yapılır. Polyurea kaplama ile ek yer oluşmadığından su yalıtımı için %100 sonuç elde edersiniz. Bundan dolayı son yıllarda en çok tercih edilen uygulamadır.

Kadıköy Temel Perde İzolasyonu

Toprak altında kalan yapının bölümleri içinde izolasyon & yalıtım mutlaka gerekir. Membran kullanımı ve farklı türde bir çok alternatif ürün bulunsa da Polyurea en sık kullanılan malzeme haline gelmiştir. Tekema izolasyon temel perde izolasyonu için bir çok iş alımı yapmış ve tecrübeli ekipleri ile en iyi işçilikle teslim etmiştir. Kadıköy polyurea izolasyon firması arayışınızda sizlere yüksek kalite işçilik sağlıyoruz.

Kadıköy Su izolasyonu

Kadıköy Su izolasyonu

Su izolasyonu her tür yapı, inşaat ve yalıtım gereken yerde yapılması gerekir. Suya karşı mukavemet gösterebilecek ömürlük malzeme neredeyse yoktur. Bunların başında da son yılların en kaliteli teknolojik ürünü Polyurea gelir. Öncelikle bilinmesi gereken detay şudur ki; ek yeri bulunan her uygulama su geçirgenliğine son derece müsaittir. Sprey polyurea ise %400 oranlı esneklik sağlayan malzeme olması nedeni ile dış etkenlerden etkilenmez vede ek yer oluşturmaz. Suyun geçebileceği, sızabileceği bir alan bırakmaz.

Ayrılıkçeşme, Bahariye, Çatalçeşme, Çemenzar, Çiftehavuzlar, Haydarpaşa, İbrahimağa. Kalamış, Kızıltoprak, Suadiye, Göztepe, Bostancı, Kozyatağı. Moda, Selamiçeşme, Söğütlüçeşme, Şenesenevler, Yeldeğirmeni ve Ziverbey semtlerinde hizmet veriyoruz.

Kadıköy Sprey Polyurea

Kadıköy Sprey Polyurea

Sürme izolasyon ürünlerinde malzeme kalitesi kadar işçiliklerde önem arz eder. Sprey Polyurea ise işçilik hatalarına minimum oranda olduğu malzemedir. Zemin haricinde farklı türde malzeme üstüne, dış cephe, duvar, çatı ve farklı her yerde yapışma ve tutunma gücü yüksektir. Hızlı kürlenme özelliği ürünün en üst düzeyde bir malzeme olmasını sağlar. Farklı renk tercihleri seçilebilen bu ürünün bir diğer özelliğide dekoratif olmasıdır. Çünkü birden fazla renk uygulaması yapılabilmektedir. Artık hem kesin çözüm sağlayan hemde dekoratif özellikli bir çözüm elde edilmektedir.

İzolasyon işleri yüklenicici Tekema İzolasyon ekibimizden fiyat isteyin. Fiyat telifini dilerseniz yerinizde keşif hizmeti ile birlikte verebilmekteyiz. Hizmet detayları ve ürün niteliği hakkında hemen arayıp bilgi alabilirsiniz. Kadıköy polyurea izolasyon için kısacası en uygun m2 fiyatını biz veriyoruz.

Bir önceki yazımız olan İzolasyon Çeşitleri Nelerdir ? Yalıtım Çeşitleri Hangileridir ? başlıklı makalemizde izolasyon ve izolasyon çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.