kartal teras izolasyon

Kartal Teras İzolasyonu

Binalarda en sık zaman geçirilen alanlardan biri teraslardır. Kartal teras izolasyonu firması olarak 4 mevsim dış etkenlere karşı izolasyon çözümleri sağlamaktayız. Su izolasyonu çok eski yıllardan beri yapıların başlıca sorunlarından biridir. Farklı izolasyon yöntem ve teknikleri denenmiş olsa da uzun vadeli çözüm bulmak zor olmuştur. Polyurea sprey izolasyon ise teras izolasyonu için bugüne kadarki en etkili ürün olarak kendini ispatlamıştır. Mobil makine ile yerinde uygulama yapılmakta olup ek yeri oluşturmadan sızdırmazlığı en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Teras zeminlerinde en çok kullanılan fayans ve granit malzemesi üstüne kolayca uygulanabilir özelliği bulunmakla beraber her tür zeminde kullanılabilir malzemedir. Az katlı veya çok katlı, tam açık veya yarı açık tüm teraslar için Tekema izolasyon firmamız izolasyon ve polyurea kaplama yapmaktadır.

içindekiler:

Kartal Teras Su İzolasyonu

Yapıların dış etkenler ile karşı karşıya en çok kalan yerleri çatı ve teraslardır. Bildiğiniz üzere suyun mutlaka bir yol bulup sızdığı sıkça görülür. Ancak şimdiye kadar kullanılmakta olan sürme veya farklı tüm izolasyon malzemeleri dayanımı düşük kalmıştır. Kimi kısa süredeli çözümler üretsede kimi ise belki bir kaç yıl sonra aynı sızdırma sorunu ile sizleri karşı karşıya bırakmıştır.

Kartal teras izolasyonu için kullanmış olduğumuz malzeme Polyurea ise ülkemizle birlikte dünyada buna çözüm sunan en etkili malzemedir. Son derece teknolojik çözümlerin olduğu günümüzde üretilen bu ürün neredeyse %100'e varan katkı sağlamıştır. Doğru ürün tercihi, doğru işçilikle yapılması halinde yaşadığınız teras su izolasyonu sorununuzdan kolayca kurtulabilirsiniz.

kartal teras su izolasyonu

kartal izolasyon

Kartal Polyurea Teras İzolasyon

2mm'den başlayan kalınlık ve projeye göre artırılabilir kalınlıkla polyurea teraslarınıza yapılabilmektedir. Farklı alternatif renk seçenekleri bulunmaktadır. Gezilebilir olması ve dayanımının yüksek olması artılarıdır. İzolasyon yapıldıktan sonra bir kaç saat için terasınızı rahatça kullanabilirsiniz. Sprey özellikte bir malzeme olup hiç bir ek yer oluşturmaz. Çatlaklara izin vermez. Teraslarda yağmur suları en çok çatlaklardan sızar ve bir alt kat tavanından kendini göstermektedir. Polyruea teras izolasyon uygulaması ise buna izin vermez.

Kartal İzolasyon

Atalar Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çavuşoğlu, Cevizli, Cumhuriyet, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Orta, Petroliş, Soğanlık Yeni, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacık Yeni Mahallesi, Yalı, Yukarı Mahallesi ve Yunus Mahallesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kartal teras izolasyonu için firmamız Tekema izolasyon sizlere haftanın her günü bölgemizde ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Arayın hemen ayı gün adresinize gelelim ve yerinde sizlere fiyat teklifimizi iletelim.

Kartal En Yakın İzolasyon

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir