kurtköy polyurea izolasyon

Kurtköy polyurea izolasyon

Kurtköy polyurea izolasyon işi en fazla alan firmalardan biriyiz. İş yerleri, çeşitli ticari yapılar ve tüm konut yaşam alanı yerlerinde polyurea izolasyon yapıyoruz. Teraslarınızda izolasyon sorunu varsa, su yalıtımına ihtiyaç duyuyorsanız ve uzun ömürlü kalıcı çözüm beklentiniz varsa bize ulaşınız. İşçilik garantili ve birinci sınıf kaliteli polyurea malzemesi kullanıyor ve tek seferde tüm izolasyon sorunlarınızı çözüyoruz.

Su geçirmez, dış etkenlere karşı dayanıklı ve senelerde kullanacağınız izolasyon çözümü vadediyoruz. Kurtköy izolasyon firması arayışınız varsa bölgede sizlere en yakındaki profesyonel polyurea izolasyon firmasıyız.

kurtköy polyurea kaplama

Kurtköy Polyurea Kaplama

Su ile temas eden her alanda en iyi çözüm polyurea kullanmaktan geçer. Bildiğiniz gibi su beton içinde dahi zamanla yolunu bulur ve yapılara zarar verir. Denenmiş bir çok izolasyon ve yalıtım malzemesi her ne kadar ilk etapta çözüm sağlıyor olsa da zamanda mukavemet gücünü yitirmektedir. Polyurea izolasyon ise ek yeri bulunmadığından çatlak oluşmaz ve su geçirgenliği sıfıra yakındır. Dış alanda yapılması durumunda da UV ışınlarına karşı yine en dayanıklı izolasyon malzemesidir. Kurtköy polyurea kaplama için arayın netelikli, uygun fiyatlı ve kaliteli çözümler sunalım.

kurtköy polyurea teras izolasyon

Kurtköy Polyurea Teras İzolasyonu

İzolasyon yapılması gereken yapılardaki en öneli alanlar teraslardır. 4 mevsim dış etkenler ile mücadele eden bu alanlarda izolasyon her zaman sorunlu olmuştur. Farklı bir çok malzeme denemiş olabilirsiniz. Sürme izolasyon, yapışkanlı izolasyon malzemeleri, zift, membran ve daha bir çok uygulama ancak kısa ömürlü olmuştur. Polyurea ise kendini kantlamış günümüzün en kaliteli izolasyon tekniğidir. Sadece evler için değil bir çok ticari yapı, farklı endüstri alanları ve sanayi kuruluşlarıda polyurea kullanmaktadır. Kurtköy polyurea izolasyon firmamız her tür işinizde ulaşabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Kurtköy Polyurea Fiyatları

Kurtköy Polyurea Fiyatları

Polyurea sağladığı dayanıklı ve uzun süreli kullanımı ile fiyatlar konusunda ekonomiktir. 3-5 senede bir izolasyon yaptırmak yerine bir kere yaptırabilir ve sorundan kurtulabilirsiniz. Teraslar, otopark alanları, her türlü zemin kaplama işinde kullanılır. Su depolarının izolasyonu, havuzlardaki su izolasyon işlerinde ve temel perdelerde kullanılır. Polyurea izolasyon fiyatları 2021 yılı listemiz yayınlanmıştır. 160₺’den başlayıp 360₺ ye kadar farklı özelliklerde fiyatları bulunur. Kurtköy polyurea izolasyon için bize ulaşıp yerinize göre özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İzolasyon Çeşitleri Nelerdir ? Yalıtım Çeşitleri Hangileridir ? başlıklı makalemizde izolasyon ve izolasyon çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.