OTOPARK POLYUREA İZOLASYON

Otopark zeminleri için en başarılı ve dirençli izolasyon malzemesi polyurea ürünüdür. OTOPARK POLYUREA İZOLASYON ile su geçirgenliğine karşı tam mukavemet sağlayabilirsiniz. Açık otopark ve kapalı otoparklar için en uygun izolasyon malzemesidir.

Açıklama

Yoğun trafiğe sahip bir alan otoparklar için seçilecek izolasyon malzemesi çok önemlidir. Kısa süreli koruma yerine uzun yıllar sizlere çözüm sağlaması gereklidir. Zeminlerde ister beton kullanılmış olsun isterse sadece şap veya farklı malzeme kullanılmış olsun polyurea yapılabilmektedir.

Otopark zeminlerinde su izolasyonu ile birlikte en büyük sorunlarından biride aşınmadır. Ek yeri olmayan Polyurea elastikiyet özelliği sayesinde aşınmalara karşı %100 dayanım sağlar. Zeminde kayma imkanı yaratma ve kaymayı engeller. Neden izolasyon yaptırmalısınız sorusuna verilecek cevaplar birden fazladır.

Otopark zemini için istenilen renklerde yapılabilmektedir. Açık otoparklar için Uv ışınlarına karşıda yüksek dayanıklılık sağlar. Otopark polyurea izolasyon ve diğer izolasyon çeşitleri hakkında sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“OTOPARK POLYUREA İZOLASYON” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.