Otopark Su Yalıtımı

Metrekaresi her ne olursa olsun Otopark Su Yalıtımı yapıyoruz. Tekema izolasyon firmamız Polyurea uygulamalarında ülkemizdeki en önde gelen firmalardan biridir. Ana beton yalıtımı, otopark üstü izolasyon, poliüretan bazlı uygulamaları en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Kategoriler:

Açıklama

Yalıtım Otopark alanları için son derece gerekli ve önemlidir. Otopark Su Yalıtımı sadece zemin, beton ve yapı sağlığı için değil araçlarında zarar görmesini engeller. Yalıtım ve izolasyon yapılmamış olan otoparklarda Su, rutubet ve nem zarar oluşturur.

Otopark yalıtım uygulamalarında Bitüm ürünler, akrilik özellikli veya farklı türde bir çok malzeme kullanılmaktadır. Son yıllarda ise en çok tercih edilen yalıtım malzemesi ise Polyurea olarak öne çıkmaktadır. Otopark polyurea kullanımı için en uygun alanlardan biridir.

Otopark Zemin Su Yalıtımı

Otopark Zemin Su Yalıtımı

Yalıtımı yapılmamış veya yeteriz olan otopark zeminlerinde sürekli sorunlar oluşur. Kısa zamanda zeminde çatlaklar oluşur ve sürekli tadilat gerekir. Kimi zaman araçlar kimi zaman farklı etkenlerden dolayı su ile temasında zemin korumasız kalır. Otopark su yalıtım sistemleri ile uzun süreli kalıcı çözümler elde edilir.

Tekema izolasyon firmamız şimdi ulaşarak hemen detaylı bilgi ve size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Otopark Su Yalıtımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.