pendik polyurea kaplama

Pendik Polyurea Kaplama

Yapılarda, zeminlerde ve yalıtıma ihtiyaç duyulan her alanda Pendik Polyurea kaplama firması olarak sizlere en yüksek kalitede çözümleri sunuyoruz. Yeni nesil izolasyon ve kaplama ürünü olan Polyurea için her tür alanda en uygun fiyatlarla uygulama hizmeti vermekteyiz. 

Çatı, Balkon ve teraslar, asansör kuyuları, su depoları, havuz, banyo, temel perde, otopark ve daha bir çok alanda su yalıtım ve izolasyon için en etkili yöntemi uyguluyoruz. Tekema İzolasyon firmamız Polyurea kaplama için mobil teçhizatımızla yerinizde aynı gün profesyonel hizmet vermektedir. 

Pendik Polyurea İzolasyon

Yaşam alanları ve ticari yapılarda gerekli önlemler alınmadığı takdirde daha ciddi sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Beton ve duvarlar hem su hem rutubet ve neme karşı zaman içinde yenik düşmektedir. Bunun için senelerdir farklı alternatif çözümler denenmiş olsa da günümüzdeki en net sonuçları veren ürün polyurea izolasyondur. 

Pendik polyurea izolasyon firması olarak polyurea teknolojisi ile şimdiye kadar bir çok proje ve yapıda son derece başarılı işlere imza attık. En basit alanlardan en zorlu işlere kadar hiç bir uygulamamızda şikayet almadık. Sprey polyurea uygulaması ile en iyi verimi alan firmamız her alanda başarılı uygulamalarına devam etmektedir. 

Her Yapı İçin Polyurea

Alan izolasyon ve yalıtım için kesinlikle polyurea tercih ediniz. Yalıtım ve İzolasyonda günümüz için en ideal uygulama malzemesi polyurea'dır.
000
İzolasyonda 0 Çözüm

pendik polyurea izolasyon

Pendik Polyurea Su Yalıtımı

Ek yersiz bir izolasyon malzemesi olan Polyurea %400 oranında bir esneklik sağlaması ile zeminler, iç ve dış mekanlar dahil uygulandığı her alanda kesin çözümler vermektedir. Su yalıtımı için ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilir bir ürün poluyrea kısa sürede mevcut yere uygulanır ve hemen kullanım sunar. Görsel açıdan diğer ürünlere göre daha estetiktir.

Evlerde teras izolasyonu için en etkili malzemedir. İstanbul genelinde şimdiye kadar sayısız teras izolasyonu için polyurea su yalıtımı yapmış olan firmamızdan sizlerde en kaliteli işçilik hizmetini alabilirsiniz. Pendik polyurea kaplama firmamız Tekema uzmanları talebiniz halinde aynı gün yerinize gelip ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

pendik teras izolasyon

 

Pendik Teras İzolasyonu

Teraslar dış etkenler ile en çok karşılayan alanlardır. Bu nedenle ister inşaatın başlangıcında olsun yada inşaat sonrası olsun teraslar için yalıtım ve izolasyon gereklidir. Yağmur suları, kar, güneş ışınları, rutubet ve nem bir şekilde yapıda bozulma ve deformelere neden olmaktadır. Firmamız Pendik Polyurea kaplama firmamız sizlere mekanının özelliğine göre en etkili desteği mutlaka verecektir.

Pendik İzolasyon

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.