POLYUREA ARAÇ KAPLAMA

Ticari araçlarınızda, yük taşımacılığı için kulandığınız araçlarınız için polyruea kaplama yaptırın. POLYUREA ARAÇ KAPLAMA pikap kasalar, panelvanlar, kamyon ve kamyonet kasaları, ambulans araçları gibi bir çok vasıtada kullanılmaktadır. TEKEMA izolasyon firmamız Otomotiv sektörü için en uygun fiyatlarla yüksek kalitede polyruea araç kaplama hizmeti vermektedir. Lütfen aşağıdaki teklif al butonundan bizlere ulaşınız.

Açıklama

Açık veya kapalı kasa tüm yük araçları yoğun kullanım nedeni ile sürekli darbelere maruz kalabilmektedir. Bunun sonucunda sürekli kasa yenilemesi veya tamiri gerekmektedir. POLYURE ARAÇ KAPLAMA uygulaması ile ağır yük ve hafif yük tüm araçlar için kalıcı çözümler üretmektedir. Yaptıracağınız polyruea izolasyon ve kaplama ile korozyona karşı tam mukavemet sağlar ve uzun yıllar sorunsuz kullanım elde edersiniz.

Hızlı kürlenme özelliği bulunan POLYURE amin ve izosiyanat bileşenlere sahiptir. Son derece elastik özelliği bulunup kolay kirlenip hemen kullanım sağlar. Ek yeri bulunmadığından dolayı su sızıntıları da oluşturmaz. Sprey olarak uygulanır ve istenilen kalınlıkta ve renkte yapılabilmektedir.

İSTANBUL POLYUREA ARAÇ KAPLAMA

İstanbul genelinde her ilçede Polyruea Araç kaplama hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası tüm ilçelerine aynı gün geliyor ve araç kaplama hizmeti veriyoruz.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“POLYUREA ARAÇ KAPLAMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.