Polyurea Araç Kasa Kaplama

Otomotiv alanında en etkili koruyucu kaplama malzemesi Polyurea olarak öne çıkmaktadır. Polyurea Araç Kasa Kaplama kamyon kasaları, pikap, ambulans ve çeşitli vasıtalar için yıllardır uygulanmaktadır. Tekema izolasyon firması olarak araçların kasalarını en uygun fiyatlarla kaplamaktayız. Lütfen fiyat teklifi için bize ulaşınız.

Kategoriler:

Açıklama

Araç kasaları korozyona karşı direnç için kaplama gerekliliği vardır. Polyurea Araç Kasa Kaplama uygulaması hava ve su geçirgenlik oranındaki dayanımı nedeni ile araçların kasa kaplamalarında ilk akla gelen izolasyon ürünüdür. Bir çok araç vasıta modelinde kaplamaya en elverişli malzemedir.

Polyurea araç kaplama sistemi sayesinde ayrıca titreşim ve gürültüde azalmış olup yalıtımda sağlanmış olur. Darbelere karşı dayanım gücünün bir çok alternatif izolasyon malzemesine göre güçlü olmasıda araç ve otomobil için tercihlerin yüksek olmasını sağlar.

Polyurea Araç Kaplama Nasıl Yapılır

Polyurea Araç Kaplama Nasıl Yapılır?

Araç kasalarında izolasyon verimliliğinin artırılması için Polyurea öncesi yapılması gerekenler vardır. Öncelikle aracın polyurea yapılacak bölümleri yapışma direncinin yüksek olması için spiral taş makinesi ile çizilir ve sonrasında temizlik işlemi uygulanır. Polyurea araç kasa kaplaması yapılmadan önce mutlaka bölge tüm toz ve pisliklerden arındırılmalıdır. Sonrasında yapılması gereken işlem astarlama işidir. Özel astar uygulanır ve ortalama 10-12 saat aralığında kuruma işlemine maruz bırakılır.

Son aşamada ise Polyurea hazırlığı yapılan bölgeye uygulanır. Gözenekli bir izolasyon oluşmaması ve tam kaplama için püskürtme sprey olarak uygulanması tavsiye edilir. Polyurea Araç Kasa Kaplama uygulaması bitiminden sonra 1 saat beklenir ve kullanım sağlanır.

Polyurea Araç Kaplama Fiyatları

Polyurea Araç Kaplama Fiyatları

Fiyat tespiti ve nihai ücreti belli olması için polyurea araç kaplama yapılacak yüzeyin ebatları bilinmelidir. Araç marka ve modelide kaplama fiyatlarının netleşmesinde önemlidir. Ortalama 2022 Polyurea Araç Kasa Kaplama fiyatları 4000₺ den başlayıp 8000₺ ye ulaşan fiyatları bulabilir. Yinede ezbere fiyat vermek yerine 0539 561 21 92 numaradan bizlere ulaşarak güncel fiyatlar hakkında bilgi almanız gerekmektedir.

Polyurea Araç Kaplama Modelleri

Polyurea Araç Kaplama Modelleri

Genelde ticari araçlarda polyurea kaplama yoğun olarak istensede binek kişisel araç sahipleride kaplama yaptırmaktadır. Firmamız bugüne kadar bir çok araç kaplama işlemini başarı ile yapmıştır. Şimdilik sadece İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında Polyurea kaplama hizmeti vermekteyiz.

  • Kamyon Polyurea araç kasa kaplama
  • Kamyonet Polyurea kasa kaplama
  • Pick Up Polyurea kaplama
  • Karavan Polyurea kaplama
  • Ambulans kasa kaplama Polyurea

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Polyurea Araç Kasa Kaplama” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.