polyurea izolasyon fiyatları 2021

Polyurea İzolasyon Fiyatları 2021

Güncel Polyurea izolasyon fiyatları 2021 yılı için 270₺ - 18€ 'dan başlar ve metrekaresi 360₺ - 30€ 'ya kadar değişebilmektedir. Yapılacak yerin teknik özelliklerine ve kullanılacak malzeme yoğunluğuna göre fiyatlar değişir. Zemin alanlar, su yalıtım işleri, panel üstü kaplama, araç kaplama, havuz, duvar ve daha bir yerde kullanılmaktadır. Ayrıca kullanım yapılırken kalınlık durumuna görede fiyatlar değişmektedir.

Polyurea fiyatları 2021 doğru sonu için mutlaka yerinizde uzman tarafından ölçü alınmasını ve yerin görülmesini sağlayınız. Bunun dışında her verilecek ve alınacak fiyatlar farklılık gösterebilir. Tekema İzolasyon firmamız İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde ücretsiz ölçü alma hizmeti vermektedir. 

polyurea fiyatları 2021

Polyurea Fiyatları 2021

Fiyat listemizde belirtilen rakamlar işçilik dahil olmayan polyurea izolasyon metrekare fiyatlarıdır. Müşterilerimizin daha sonra sürprizlerle karşılaşmaması için mutlaka doğru ölçü alması, bize bildirmesi veya firmamızın hizmetlerinden ücretsiz faydalanarak yerinde tespit yaptırması gereklidir.

Polyurea Zemin Kaplama Fiyatları
2021 yılı zemin polyurea kaplama metrekare fiyatı
270₺
1 m2
Polyurea Otopark Zemin Kaplama Fiyatları
2021 yılı polyurea oropark zemin kaplama metrekare fiyatı
270₺
1 m2
Polyurea Teras Su Yalıtım Fiyatları
2021 polyurea teras izolasyonu metrekare fiyatı
180₺
1 m2
Polyurea Temel Perde Su Yalıtım Fiyatları
2021 polyurea temel perde izolasyon metrekare fiyatı
160₺
1 m2
Polyurea Havuz Su İzolasyonu Fiyatları
2021 polyurea havuz yalıtım izolasyon metrekare fiyatı
360₺
1 m2
Polyurea Sandviç Panel Üstü Su Yalıtım Fiyatıları
2021 Sandviç panel izolasyonu metrekare fiyatı
170₺
1 m2

2021 polyurea m2 fiyatları

2021 Polyurea M2 Fiyatları

Eskiye oranla son yıllarda çok daha fazla rağbet gören polyurea ürünü fiyatlar konusunda da belirli bir standarta oturmuş durumdadır. İstanbul firmalarında m2 fiyatları yazımız içinde belirttiğimiz gibidir. Ancak bu fiyatlara farklı kalitede hizmet almanız da olası bir durumdur. Öncelikle firma güvencesi olmayan yerlerden izolasyon ve yalıtım hizmeti almayınız. Ödeyeceğiniz ücretler ve ciddi fiyatların karşılığını almakta zorlanabilirsiniz. Su izolasyonu, teras izolasyonu ve diğer tüm yalıtım işleri malzeme kalitesi ile birlikte işçilik bilgiside istemektedir. Kısa sürede çözülen ve bozulan izolasyon işleri yerine uzmanından doğru hizmetler alınız.

Temel perde izolasyon işlerinizde, su izolasyonu gereken her işinizde ince işçilik sergiliyoruz. Kendimize ait makinelerimizle adresinize geliyoruz. Aceleye getirmeden sizlere uzun ömürlü hizmet verecek polyurea izolasyon yapıyoruz. Polyurea fiyatları 2021 listemiz hakkındaki sorularınız ve önerileriniz için bizlere ulaşın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.