Her alanda polyurea kullanımı günden güne artmaktadır. Polyurea izolasyon fiyatları firmalar arasında değişkenlik göstermekle beraber 2mm kalınlık için ortalam piyasa fiyatları 25€ ortalamasındadır. Birim metrekare fiyatları polyurea yapılacak alanın özelliklerine göre değişeceği gib aynı zamanda uygulama kalınlığının değişemsi ile de fiyatlar farklılaşmaktadır. Bu sebeple net fiyatların belirlenmesi için Polyurea izolasyon yapılacak alanın yerinde görülmesi ve ön tespit yapılması gerekir.

İstanbul Tekema izolasyon firmamız Polyurea kaplama ve izolasyon için Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında yerinde ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Adresinize gelecek olan Tekema uzmanımız sizlere hemen fiyat teklifini iletecektir.  

POLYUREA ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

Polyurea m2 Fiyatı (Zemin)
Yoğun trafik alanlarında en ideal kaplama olup açık dış alanlar içinde en ideal izolasyon malzemesidir.
30€

TERAS POLYUREA KAPLAMA FİYATLARI

Polyurea m2 Fiyatı (Teras Yalıtım)
Gezilebilir teraslar için en iyi izolasyon seçimi Polyurea'dır.
20€

TEMEL PERDE POLYUREA FİYATLARI

Polyurea m2 Fiyatı (Temel Perde)
UV koruyucu dahil Sprey poliüretan köpük
18€

HAVUZ POLYUREA İZOLASYON FİYATLARI

Polyurea m2 Fiyatı (Havuz)
Su basıncına ve kimyasallara karşı dayanımı yüksek polyurea izlasyon
30€

OTOPARK POLYUREA İZOLASYON FİYATLARI

Polyurea m2 Fiyatı (Otopark İzolasyon)
Yüksek elastik mukavemet kapasitesi sahip
30€

Polyurea Kg Fiyatları

Polyurea Kg Fiyatları

Alan ve yapılacak yerin özelliğine göre minimum metrekare polyurea fiyatları 15€'dan başlar ve 30€ ya kadar değişebilir. Talep edilen kalınlık durumuna göre fiyatlar artabilir. Bu sebeple mutlaka yerin ön inceleme alınması ve hesaplama yapılması gerekecektir. İnceleme olmadan ezbere verilecek polyurea izolasyon fiyatları sizleri yanıltabilir.

İstanbul Polyurea M2 Fiyatları

İstanbul Polyurea M2 Fiyatları

Şirketimiz Tekema ufak büyük demeden her projenizde sizlere çözümler sağlar. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasının tamamında hizmetimiz bulunmaktadır. Uzman teknik personelimiz istediğiniz dahilinde vereceğiz adrese gelmekte gerekli ölçümleri yapmaktadır. Doğru fiyat teklifin hazırlanması ve sizlerin sonrasında sürprizle karşılaşmamanız için gerekli tüm detaylar hassas olarak incelenmektedir.

Teras izolasyonu, oto park izolasyonu, zemin izolasyonu, havuz izolasyonu, temel perde izolasyonu, çatı katı izolasyonu, su izolasyonu dahil bir çok projede en uygun fiyatlarla ve kaliteli işçilikle hizmet veriyoruz.

teras polyurea izolasyon fiyatları

Teras Polyurea İzolasyon Fiyatları

Polyurea izolasyon ve kaplamanın en çok kullanıldığı yerlerden biri teraslardır. Teras zemini beton, fayans, çini, granit vb her tür malzeme üzerine rahatlıkla uygulanabilmektedir. 15€-30€ arasında değişen fiyatlarımızla sizlere en ekonomik çözümleri sunuyoruz. Bizi arayın aynı gün içinde gelelim ve teras izolasyonu için yerinde tam ölçüsünü alıp hemen teklifimizi tarafınıza verelim.

Polyurea izolasyon fiyatları hakkında tüm merak ettiklerinizi şimdi bizi arayarak uzmanımıza sorabilirsiniz.