polyurea izolasyon malzemesi

Polyurea İzolasyon Malzemesi

Yapınızı ve projenizi korumak istiyorsanız Polyurea izolasyon malzemesi kullanmalısınız. Yaşam alanı konutlada izolasyon sorunu sıkça yaşanır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için oldukça fazla bugüne kadar yöntem denemiş olabilirsiniz. Ancak bir çok izolasyon malzemesi kısa süreli çözümler sağlar ve bir süre sonra gücünü yitirir. Polyurea izolasyon ise tüm bu çeşitli izolasyon ürünlerine kat be kat güçlü bir malzeme olup denenmiş ve uzun süreli koruma sağladığı kanıtlanmıştır.

Yapı bozulmaları, rutubetlenme, nemlenme gibi sorunlar yaşam kalitenizi düşürür. Hem binaların daha uzun yıllar sağlıklı kalması hemde sizin sağlığınız ve ekonominiz için önlemler almalısınız. Hem dayanıklı bir malzeme olsun hemde fiyatları ekonomik olsun diyorsanız mutlaka firmamızla irtibata geçmelisiniz.

Sprey Polyurea İzolasyon Malzemesi

Sürme izolasyon ürünlerine göre sprey olarak kullanılan polyurea daha kaliteli sonuçlar verir. Fırça kullanıma gerek kalmadan sprey püskürtme yöntemi ile uygulanır ve hata payı da oldukça düşüktür. İster zeminlerde ister yüksek alanlarda kolayca kullanılabilmektedir. Uygulamanın yapılması için mobil polyurea kaplama makinası bulunması gerekir. Tekema izolasyon firmamız Polyurea uygulaması için tam kapsamlı hizmet vermektedir. Ufak veya büyük demeden her işinize talibiz. en uygun fiyatlar ve yüksek işçilik kalitesinde polyurea izolasyon malzemesi kullanımı yapmaktayız.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde firmamız Tekema ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

polyurea kaplama malzemesi

Polyurea Kaplama Malzemesi

Yaşadığımız alanların izolasyon kalitesi yüksek tutmalıyız. Zamanla dış etkenlere maruz kalan yaşam alanları zamanla rutubet, nem ve su sızıntılarına neden olur. Hem kendi oturduğunuz daireye zarar verir hemde komşu dairelere sıkıntı yaratabilir. Evlerde teras alanlarında, banyo ve su tesisatının geçtiği alanlarda izolasyon sorunu yaşabilir. Bununla birlikte dış cephelerde, gizli derelerde, balkon ve çatılarda sorun görülebilmektedir. Konutlarda polyurea izolasyon malzemesi için en yüksek kalide kullanım yapıyoruz. Ek yer oluşturmadan %100 koruma sunuyoruz.

Polyurea Malzemesi Nerelerde Kullanılır?

Evlerinizde kullanabileceğiniz gibi iş yeri ve ticari tüm yapılar da da kullanılmaktadır. Otopark üstü, su depoları, havuzlar, inşaat temel perde içinde polyurea sıklıkla kullanılır. Tekema izolasyon olarak hem konutlar hemde ticari yerler için iş alımı yapıyoruz. İzolasyon ve yalıtım gereken bir çok yapı için net çözümler arıyorsanız mutlaka polyurea kaplama yaptırmalısınız.

2021 polyurea m2 fiyatı için en uygun fiyat teklifini veriyoruz. Çünkü tüm teçhizat ve ekipman firmamıza ait olup taşeron uygulama yapmıyoruz. Polyurea izolasyon malzemesi için en iyi hammadde kullanımı yapıyoruz. Tecrübeli uygulayıcı personellerimizle yerinizde en iyi işçiliği sağlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan İzolasyon Çeşitleri Nelerdir ? Yalıtım Çeşitleri Hangileridir ? başlıklı makalemizde izolasyon ve izolasyon çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.