Zemin, teras, çatı ve su izolasyonuna çözüm arıyorsanız Polyurea izolasyon tercih ediniz. Püskürtme sprey teknikleri ile uygulaması yapılan bu izolasyon günümüzde her tür yapıda en kaliteli çözümlerin başında gelmektedir. Yalıtım ve izolasyondan şikayet edenlerin genel sıkıntısı dayanımsız, kısa süreli yalıtım çözümleridir. Polyurea izolasyon ise hem dayanımı yüksek, geçirgenlik seviyesi minimum olup oldukça uzun yıllar yapılarınızı korur. Doğru uygulanması ile ilk günden itibaren gözle görülür bir etki bırakır. Hem dekoratif açıdan kaliteli bir görünüm sunarken hemde yapılarınıza değer katmaktadır.

polyurea kaplama

Sprey Polyurea İzolasyon

Bu izolasyon yönteminin sprey püskürtme şekilde uygulanıyor olması hem yekpare olmasını sağlar hemde gözeneklere kadar işleyerek sızdırmazlığı en üst seviyeye çeker. İzolasyona ihtiyaç duyulan alanda gerekli olan kalınlık ihtiyacına göre farklı sayıda katlarda uygulanır. Düz zeminlerde, yan cephelerde ve tavalar dahil bir çok alanda kolayca uygulanabilmektedir.

Polyurea kaplama izolasyon son senelerde ülkemizde oldukça ilgi görmekte olup buna mukabil uygulayıcı firma sayısıda artmıştır. Ancak her polyuera firması aynı kalitede malzeme ve işçilik yapamayabilmektedir. Tekema izolasyon ekiplerimiz tüm müşterilerine en yüksek kalitede malzeme ve işçilik becerisi sunmaktadır. Alan ölçünüz her ne olursa olsun firmamız en uygun fiyatlarla hemen hizmet alabilirsiniz.

polyurea kaplama

Polyurea Kaplama Fiyatları

Tekema izolasyon herkesin bütçesine en uygun fiyatlarla polyurea izolasyon ve yalıtım hizmetleri vermektedir. Projenizin metrekaresine göre en uygun birim fiyatları ile çalışmaktayız. İstanbul içinde bugüne kadar sayısız Polyurea kaplama uygulaması yapmış olan firmamız oldukça fazla müşteri memnuniyeti sayısına ulaşmıştır. Çatı izolasyonu, otopark izolasyonu, temel ve gizli dere izolasyonu,  su izolasyonu dahil her tür izolasyona ihtiyaç duyulan alanda deneyimli ekiplerimizce hizmet verilmektedir.

Sitemizde 2020 yılı polyurea fiyatları belirtilmemiş olup alan ve metraj durumuna göre müşterilerimiz bilgilendirmektedir. Lütfen bizlere proje detaylarınızı iletip aynı gün içinde sizlere vereceğimiz fiyat teklifinizi alınız. Hatasız, eksiksiz bir polyurea kaplama yaptırmak istiyorsanız tekema ile iletişime geçmeden fiyat sormadan ve referanslarını incelemeden karar vermeyiniz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde konutlar ve ticari alanlar için hizmetlerimiz bulunmaktadır.