Polyurea kaplama yapı alanlarında kullanılmakta olduğu gibi araç kaplama ve kasa kaplama uygulamasında tercih edilmektedir. Likit olarak uygulanmakta olan bu ürün bir çok alanda en iyi yalıtım ve izolasyonu sağlamaktadır. elastik yapısı sayesinde su geçirmez özelliği izolasyon malzemesini rakipsiz kılmaktadır.

İnşaat, bina ve yapısal bir çok alanda ülkemizde 2021 yılında en yaygın kullanılan malzemedir. Özel bileşenleri sayesinde hızlı kürlenme sağlanmaktadır. Hiç şekilde ek yeri bulunmayan bu ürün su sızmalarına karşı en iyi direnci gösteren malzeme olarak da öne çıkmaktadır.

Polyurea Kaplama Modelleri

Teras zeminleri polyurea ile kaplanabilir. Balkonlar ve çatılar, otopark zeminleri ve üstü, havuz tabanları ve duvarları, su depoları, gizli dereler, temel perde izolasyonu içinde en uyumlu malzeme türüdür.

Polyurea kaplama sprey izolasyon olarak uygulanır. Püskürtme işini yapan özel tabancası bulunmaktadır. Bu sayede kimyasal uygulama yapılana alana eşit şekilde yayılır. Farklı ölçülerde istenilen kalınlıkta yapılabilmektedir.

Elle sürme veya polyurea kendin yap modellerinde fırçada kullanılmaktadır. Firmamız kaliteli bir işlem olmasını tercih ettiği için sprey tabacası dışında farklı bir modeli müşterilerine ve okuyucularına önermemektedir.

Polyurea Kaplama Fiyatları

Alanınız büyükse çok daha uygun metrekare fiyatları bulabilirsiniz. İstanbul için güncel 2021 – 2022 yılı metrekare fiyatları 170₺ ile 370₺ arasında değişmektedir.

Polyurea Zemin Kaplama Fiyatı: 270₺, Polyurea Otopark Zemin Kaplama Fiyatı: 270₺, Polyurea Teras Su Yalıtım Fiyatı: 180₺, Polyurea Temel Perde Su Yalıtım Fiyatı: 160₺, Polyurea Havuz Su Yalıtım Fiyatı: 360₺, Polyurea Sandviç Panel Üstü Su Yalıtım Fiyatı: 170₺. Bahsi geçen fiyatlar ortalama piyasa fiyatları olup kendi ölçünüze en uygun fiyat için bizi arayınız.

Polyurea Araç kaplama

Son yıllarda bir çok kişi araç kaplama içinde polyurea tercih etmektedir. Her ne kadar kasalı araçlarda, ticari model arabalarda sıkça kullanılıyor olsa da son zamanlarda binek otomobillerde de kullanılıyor.

Tekema izolasyon hem yapısal alanlarda hemde araç kaplama işlerinizde sizlere yüksek kaliteli işçilik sağlar. Uygun fiyatlarımız yanında firma garantimizle en iyi işçiliği sunarız.

Özel mobil polyurea aracımızı uygulamanın yapılacağı yere getiririz. Özel korumalı ekipman ve giysilerle uzmanlarımız titiz ve hassas bir işçilik sunar. Polyurea hakkında tüm merak ettiklerinizi ve teknik bilgileri firmamıza ulaşarak elde edebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 2