Polyurea ne kadar?

Polyurea ne kadar?

Düşünülenin aksine sağladığı fayda gözetildiğinde fiyatları son derece makuldur. Polyurea ne kadar? sorusu yapılacak alan ölçüleri, kalınlık ve renk tercihlerine göre değişebilmektedir. 18€'dan başlayan ortalam fiyatları bulunmakta olup 30€'ya kadar m2 fiyatları değişkenlik göstermektedir. Beton zeminler üzerine mi uygulama yapılacak veya farklı bir zeminde mi isteniyor bilinmesi gerekmektedir. İstanbul Tekema İzolasyon firmamız her m2 için hizmet alımı yapmakta ve en uygun polyurea izolasyon fiyatları ile sizlere hizmet sağlamaktadır.

içindekiler:

Polyurea Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bu izolasyon ve yalıtım ürünü varil yada paket halinde firmamızda satışı bulunmaktadır. Sizlerden gelen talep dahilinde yerinde uygulama yapıyor ve işçilik dahil bitmiş olarak teslim ediyoruz. Minimum malzeme kalınlığı 2mm olup istek üzerine kalınlık artırılabilmektedir. Renk tercihleride polyurea izolasyon için yapılabilmektedir. Elle sürme yöntemi ile polyurea izolasyona yapan kişiler olduğu gibi daha doğru yapım şekli ürüne özel kullanıcak makinalardır. Firmamız Tekema izolasyona ait makinalar proje yerine getirilir ve hatasız şekilde uygulama yapılır. Polyurea ne kadar? öğrenmek için mutlaka bizi arayıp yerinizde ücretsiz keşif hizmeti talep ediniz.

1 m2 Polyurea ne kadar?

1 m2 Polyurea ne kadar?

Her polyurea izolasyon firması düşük metrajlı işlerde alım yapmaz. Tekema izolasyon ise ufak büyük demeden her talebinizde geniş yaygın hizmet alt yapısı ile sizlere en iyisini sunar. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz özelliklere göre 1 m2 polyurea fiyatı 18€ ile 30€ arasında değişir.

Zemin Polyurea m2 Fiyatı
Yoğun trafik için en ideal kaplama olup açık dış alanlar içinde en ideal izolasyon malzemesidir.
30€

Teras Polyurea m2 Fiyatı
Gezilebilir teraslar için en iyi izolasyon seçimi Polyurea'dır
20€

Temel Perde Polyurea m2 Fiyatı
UV koruyucu dahil Sprey poliüretan köpük
18€
Havuz Polyurea m2 Fiyatı
Su basıncına ve kimyasallara karşı dayanımı yüksek polyurea izlasyon
30€
Otopark Polyurea m2 Fiyatı
Yüksek elastik mukavemet kapasitesi sahip

2021 Polyurea ne kadar?

Listelenmiş olan polyurea fiyatlarımız 2021 yılı önerilen rakamlardır. Polyurea yapılacak yerin niteliğine, büyüklüğüne ve özelliklerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Doğru fiyatlandırma için biz dahil her firmanın yerinde tespit yapması gerekecektir. Gezici mobil ekibimizle İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde ücretsiz keşif desteğimiz bulunmaktadır. Bizi arayın hemen gelelim, ölçülerinizi alıp fiyat teklifimizi tarafınıza iletelim. Polyurea ne kadar? sorusu hakkında başka bilmek ve sormak istedikleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir