polyurea su yalıtımı

Polyurea Su Yalıtımı

Yapı ve inşaat sektöründe en önemli yalıtım su yalıtımı olarak öne çıkmaktadır. Polyurea su yalıtımı yapı alanları için son teknolojinin en etkili ürünlerinden biridir. Polyurea yapılar ile uygulama yapılacak alanı suya karşı izole hale getirir ve korur. Bugüne kadar bilinen bir çok farklı yöntem ve teknik kullanılmış olsa da polyurea kadar etki göstermemiş ve katkı alınmamıştır.

Sıvı bir madde olan, püskürtme tekniği ile kullanım yapılan ve istenilen renklerde ve katlarda kullanım yapılan bir üründür. Yüksek basınçlara karşı dayanımı yüksektir. Dış etkenler olan sıcaklık, soğuk ve kar gibi etmenlerden etkilenmez. Olası farklı darbe tahriş durumlarında onarımıda son derece kolay ve basittir.

polyurea su yalıtımı özellikleri

Polyurea Su Yalıtımı Özellikleri

Tekema izolasyon firmamız yalıtım ve kaplama üzerine bugüne kadar bir çok başarılı uygulama imza atmıştır. Senelerdir farklı yöntem ve ürünlerle hizmet veren firmamız teknolojinin son ürünü olan polyurea kaplama uygulamasınıda bünyesinde barındırmaktadır.

Polyurea su yalıtımı hem binalarda iç alanlarda hemde dış alanlarda kullanılabilmektedir. Yüksek darbe ve aşınmaya %100 oranında dayanıklıdır. Su sızıntıları, oluşabilecek pas ve korozyon gibi etkilere karşı alanı korur ve sızdırma yapmaz. Dış mekan ve alanlarda kullanılması durumunda mevsimin olumsuz şartları ile birlikte UV ışınlarına da dayanıklıdır.

Tekema Polyurea Su Yalıtım Hizmetleri

%100 yalıtım ve izolasyon beklentiniz varsa kesinlikle polyurea kaplama önermekteyiz. Tüm bina ve yapılar için mobil cihazlarımızla bir kaç saat içerisinde profesyonel yalıtım çözümleri sunuyoruz.
000
Yalıtım / İzolasyon

sprey poluyrea su yalıtımı

Sprey Polyurea Su Yalıtımı

Yenilikçi bir yalıtım ve izolasyon olan polyurea ülkemize her ne kadar geç gelse de kısa sürede yapısal alanların en etkin kullanılan ürünleri arasında yerini almıştır. İki bileşene sahip olan bu yalıtım malzemesi sprey olarak uygulanmaktadır. Yalıtımın yapılacağı alana mobil ekipman getirilmesi ile uygulamaya başlanır. İşlem ise sprey püskürtme yöntemi ile uygulanır. Kimi zemin ve alanlarda tek kat sprey polyurea su yalıtımı yapılabildiği gibi talep halinde katların sayısı artırılabilmektedir.

polyurea su yalıtımı nerelerde kullanılır

Polyurea Su Yalıtımı Nerelerde Kullanılır

  • Teras yalıtım işlerinde kullanılmaktadır
  • Bina ve yapı çatıları için en ideal su yalıtım malzemesidir
  • Otopark alanları için kullanılan en etkili malzemedir
  • İnşaat başlangıcında yapı temellerinde sık kullanılmaktadır
  • Gizli dere izolasyon işlerinde birincil tercihtir
  • Uçak pisleri için polyurea kullanımı tüm dünya da yaygındır
  • Havuz için en doğru izolasyon ve yalıtım malzemesi polyurea'dır
  • Su depoları için en iyi sonuç veren malzemedir
  • Soğuk hava depoları için en ideal seçimdir
  • Tüm zemin kaplama işlerinde polyurea tercih edilebilir.

Yukarıda listelediğimiz kullanım alanları dışında kalan bir çok farklı alan ve projede de polyurea su yalıtımı tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Polyurea yorumları bugüne kadar olumsuz geri dönüş olarak bizlere ulaşmamıştır. Her alanda etkili bir çözüm sağlamıştır. Müşteri şikayetleri diğer muadil ürünlere göre minimum seviyededir. Hızlı uygulaması sayesinde polyurea yalıtım yapılan bir kaç saat içinde kullanılabilmektedir.

Tekema izolasyon olarak en uygun fiyatlarla sizlere bu uygulama hizmetini eksiksiz olarak sunmaktayız. Polyurea su yalıtımı hakkında tüm merak ettiklerinizi bizlere ulaşarak iletebilirsiniz. Firmamız İstanbul içinde her semtte ve ilçede her gün ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir