POLYUREA TERAS SU YALITIMI

Fayans, kalebodur ve şap yapı elemanları kullanılan teraslarda Polyurea teras su yalıtımı çok önemlidir. Gezilebilir olan zeminlerde izolasyon malzemesi çok hassas olmalıdır. Ek yeri olmayan polyruea izolasyon teras zemini için son yılların en etkili ürünü olarak öne çıkmaktadır.

Mevcut kullanılmış yapı ürünlerinden su sızıntıları olması normaldir. Derz arası su geçirgenliğine oldukça müsaittir. Sprey polyurea ise ek yeri oluşturmadığından sızmaya karşı en verimli izolasyon malzemesidir.

Açıklama

Yaşam alanı teraslarda su sızıntıları ve izolasyon sorunları sıkça yaşanır. Su sızması önlenmesi en zor işlemlerden biridir. Yapılarda, beton ve zeminlerde korozyonun önüne geçilmesi ve yapı ömrünün uzatılması için sizlerde mutlaka polyrues izolasyon yaptırın. Teras izolasyonu için firmamız İstanbul genelinde deneyimli personelleri ile sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Polyurea Sprey Teras Su Yalıtımı

Sürme izolasyon ürünleri yerine özel makinelerle işlemi yapılan sprey polyurea kullanın. Bu ürün dış alanlarda UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Esneme kolay kolay yapmaz. Çatlak oluşturma ve kusursuz bir yalıtım ve izolasyon sağlar.

Teras zemininde kalebodur, fayans, seramik, granit, mermer, çini veya şap gibi farklı yapı malzemeleri kullanmış olabilirsiniz. Polyurea tüm bu belirttiğimiz malzemelerin üstüne uygulanabilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“POLYUREA TERAS SU YALITIMI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.