Polyurea zemin izolasyon için en fazla tercih edilen ve ilgi gören son yılların yeni nesil ürünüdür. Bildiğiniz gibi yer zemin izolasyon ve yalıtım malzemeleri çok çeşitli olup bir çoğu kullanıcılar tarafından denenmiştir.

Şimdiye kadar kullanılan zemin izolasyon ürünleri marka modele göre farklı teknik özellikleri bulunsa da çoğu uzun ömürlü kullanıma uygun olmamıştır. Açık alan zeminleri ve kapalı alan zeminleri su ve çeşitli kimyasallar ile temasında su geçirgenliğine belirli bir süre sonra izin vermiştir.

Polyurea izolasyon ise zeminlerde kullanılması halinde ek yeri oluşturmadığından dolayı su geçirgenliği yoktur. Suya karşı direnç konusunda en etkili izolasyon malzemesidir.

Polyruea Zemin İzolasyon Nasıl Yapılır

Reçine esalı bir ürün olan polyurea su yalıtım malzemeleri arasında kendini ispatlamış en kaliteli ürünlerin başında gelir. Açık alan zeminlerinde her tür olumsuz hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Çatılarda, balkon ve teraslarda rahatlıkla kullanılır ve ömürlük bir izolasyon sağlar.

Su bir çok kimyasal malzemede sızacak ve akacak yer bulurken elastik özelliği bulunan polyurea buna izin vermez. Polyurea zemin uygulaması sprey tabancası, mobil tankı ile uygulama yerinde özel korumalı kıyafetler kullanılarak yapılır. Sürme yani fırça yardımı ile yapılıyor olsa da birinci öncelik daha iyi işçilik kalitesi için makine yardımı ile yapılmasıdır.

Polyurea zemin izolasyon fiyatları

200₺ m2 fiyatı ile başlayan bu ürün alanın özelliklerine ve uygulama projesine göre 400₺ m2 fiyatlarına kadar çıkabilmektedir. Sık sık, her yıl izolasyon yaptırmak yerine bir defa polyurea izolasyon yaptırarak sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

Uzun ömürlü bir çözüm sağlayacak olan bu ürün sonucu düşünüldüğünde diğer tüm izolasyon malzemelerine göre daha uygundur. Evlerde, ticari yapılarda, havuzlarda, otopark alanlarında, su depolarında, temel perde ve gizli dere izolasyonu dahil bir çok alanda kullanılabilir.

Zemin izolasyonu tavsiyesi 

En gelişmiş teknolojik bir izolasyon malzemesi olan polyureayı firmamız tekema kesinlikle tavsiye etmekte ve uygulamasını yapmaktadır. Şimdiye kadar bir çok bina, zemin, teras, su deposu, havuz ve farklı projede bu uygulamayı başarılı şekilde yaptık ve teslim ettik.

Hiç bir müşterimizden yıllar geçsede polyurea için olumsuz bir geri dönüş almadık. Sizlerde ürün hakkında tüm teknik bilgiler için bize ulaşınız.

Gösterilen sonuç sayısı: 3