polyurea zemin kaplama

Polyurea Zemin Kaplama

Zemin için bugüne kadar bir çok kaplama ürünü tercih denenmiştir. Polyurea zemin kaplama ise şimdiye kadarki en etkili ve uzun soluklu sonuç veren uygulamaların ilk sırasında gelmektedir. Polyurea uygulanan zeminlerde %100 su yalıtımı elde edilmesi mümkünken bu orana yaklaşan alternatif izolasyon & yalıtım malzemesi bulunmamaktadır. Püskürtme ve sprey özellikli olan bu yöntem mobil makineler sayesinde uygulama yapılacak alana taşınır ve hızlıca uygulanır.

İstanbul polyurea kaplama hizmetleri veren Tekema izolasyon alan ölçüsüne bakmadan tüm zeminleriniz için sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. 2020 yılıdan polyurea kaplama için Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde her tür binada uygulama yapmaktayız.

Polyurea Sprey Zemin Kaplama

Ek yersiz bir zemin beklentiniz varsa sprey zemin kaplama en etkili tercih olacaktır. Püskürtme yöntemi sayesinde ek yerlerinin oluşmasına izin vermez. Eğer zeminde çatlak gibi yerler varsa sprey püskürtme izolasyon ile tüm çatlaklar kapanır. Derz aralarından yalıtım ve izolasyon büyük bir derttir. Polyurea zemin kaplama da ise bu sorun kesinlikle yaşanmaz. Sadece zeminler değil baca kenarları, ek yeri olan iç yapı, dış cephe dahil her bölgede uygulanabilmektedir.

Polyurea Zemin Kaplama Astar Uygulaması

Zemin kaplama uygulaması yapılmadan önce bozuk ve zorlu zeminlerde ön çalışması yapılması kaplamadan daha iyi sonuç alınmasını sağlayacaktır. Firmamız İstanbul zemin kaplama işlerinin tümünde beton zemindeki tüm ön çalışması eksiksiz ve hatasız olarak yapmaktadır. Firma izolasyon uzmanlarımız astar uygulaması için ekstra bir ücret almamaktadır.

Polyurea Zemin Kaplama Özellikleri

Polyurea zemin kaplama yaptırmak uzun vadede sizlere oldukça fazla avantajlar sağlayacaktır. Epoksi yada farklı alternatif kaplama çeşitlerine göre farklı bir avantajı bulunur. Bunlardan bazılarını sizler için sıraladık.

  • Polyurea %100 aderans sayesinde çok daha güçlü yapışma özelliği sağlar,
  • Ekyersiz uygulanması sayesinde %100 su yalıtımı sağlar,
  • Esneklik yapısı oldukça yüksek olup kolay kolay yırtılmaz,
  • Sprey uygulama yöntemi sayesinde hızlı şekilde uygulanır hemen kullanılabilir,
  • Hijyeniktir ve kolay temizlenebilir alanlar sunar,
  • Muadil ürünlere göre %250 oranında esneklik sunar,
  • Darbe ve aşınmalara karşı son derece dayanımı yüksek malzemedir,
  • Renk solması yaşanmaz ve yıllarca kullanılabilir.

Saf Polyurea Yer Kaplama

İzolasyon ve kaplama uygulaması yapan firmamız 2020 yılı dahil olmak üzere uzun yıllardır polyurea kaplama konusunda hizmet vermekte olup, nitelikli işçilik uygulamaları ve kaliteli malzeme tercih etmektedir. Uygulamasını yapmış olduğumuz tüm zeminler sorunsuz bir şekilde kullanıma devam etmektedir.

Ticari bina zeminlerinde, ticari yapı çatıları, konut çatıları, otopark zemin kaplamalarında, otomotiv servis sektöründe, depolar, hangarlar gibi bir çok alanda uygulama yapılabilmektedir. Saf polyurea kaplama için özel makinalarla ve uzman teknisyenlerimizle en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. İstanbul içinde her semtte ve bölgede kaplama yapabilmekteyiz. Polyurea zemin kaplama için bizlere ulaşarak hemen en uygun fiyat teklifinizi alınız.

Bir önceki yazımız olan İzolasyon Çeşitleri Nelerdir ? Yalıtım Çeşitleri Hangileridir ? başlıklı makalemizde izolasyon ve izolasyon çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.