Sarıyer Polyurea İzolasyon

Sarıyer Polyurea İzolasyon & Su İzolasyonu

Etkili Polyurea ve izolasyon sistemi ile en verimli çözümler alabilirsiniz. Sarıyer polyurea izolasyon daire, ticari alanlar, depolar, havuzlar, otopark gibi her zeminde uygulanabilir. Her tür projeniz için 0539 561 21 92 arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Sarıyer de ufak büyük demeden tüm izolasyon işlerinizde en uygun Polyurea fiyatları

Firmamız Tekema izolasyon bir çok projede en yüksek nitelikli uygulama yapmaktadır. Sık sık izolasyon yaptırmak yerine bir defa Polyurea kullanın %100 sonu alın. Su veya çeşitli bir çok kimyasallara karşı en yüksek dayanımı gösterir. Uv ışınları, soğuk, yağmur suyu, kar suyu ve soğuk havalara karşı direnci en iyi izolasyon malzemesidir. Hatta bir çok farklı kimyasalda dahi çözülme yapmaz. Sprey püskürtme yöntemi ve mobil cihaz ile yerinde yapılan bir uygulamadır.

içindekiler:

Sarıyer Teras İzolasyonu

Olumsuz hava koşullarında özellikle açık olan teraslar bağlı olduğu odaya çok fazla soğuk verebilir. Açık alan yerleri olumsuz hava koşulları ile sürekli etkileşimde olur. Teraslarda zeminler fayans, seramik ve şap örtülü olsa da derz aralarından su sızıntıları ve yüksek kaliteli su izolasyon ihtiyacı gerekir. Oysa polyruea izolasyonda yama ve ek yer oluşmaz ve bulunmaz. Çünkü yekpare şekilde uygulanan ender malzeme türünden biridir.

Ciddi dış etkenlerden kaynaklı çözülmeler yaşarlar. Çünkü ek yeri bulunan izolasyon ürünlerinin ömrü ise daha kısa sürelidir. Teras izolasyonu kesinlikle Polyurea izolasyon tavsiye ediyoruz. Teras izolasyonu için ülkemizde çeşitli türde özelliklerde izolasyon malzemeleri denenmiştir. Gezilebilir teras izolasyonu farklı türde bir çok izolasyon ürünü vardır. Teraslar için kullanılan diğer malzemeler her ne kadar kısa vadede sorunu çözmüş gibi görünsede uzun vadede etki etmezler.

Sarıyer Teras İzolasyonu

Sarıyer Polyurea Kaplama

Polyurea yapılsal alanlarla daha sık kullanılan bu ürün araç kaplama, gemi, dış cephe, havuz, su deposu, temel perde izolasyonu dahil bir çok farklı kullanımı vardır. Polyurea izolasyon kullanımı oldukça yaygınlaşmaktadır. Ülkemizde mazisi çok olmayan bu ürün son bir kaç yılda en popüler izolasyon haline gelmiştir.

Balkon, teras, gezilebilir zemin alanlarında fayans üzerine uygulanır. Seramik üzeri vede bir çok malzemenin üzerine kolayca uygulaması yapılır. Polyurea kaplama ile ek yer oluşmadığından su yalıtımı için %100 sonuç elde edersiniz.

Sarıyer Polyurea Kaplama

Sarıyer Su izolasyonu

Sprey polyurea %400 oranlı esneklik sağlayan malzeme olması nedeni ile dış etkenlerden asla etkilenmez ve ek yer oluşturmaz. Suyun geçebileceği, sızabileceği bir alan bırakmaz. Oldukça kaliteli olan bu ürün %100 başarı oranıyla asla çözüm sağlamaktadır.

Su izolasyonu her tür yapı, inşaat ve yalıtım gereken yerde yapılması gerekir. Suya karşı mukavemet gösterebilecek ömürlük malzeme neredeyse yoktur. Son yılların en kaliteli teknolojik ürünü Polyurea gelir. Polyurea su izolasyonu asla kaçırma yapmadan tam olarak amaca uygun yapısı bulunmaktadır.

Sarıyer Su izolasyonu

Sarıyer Püskürtme İzolasyon

Zemin haricinde farklı türde malzeme üzerine, dış cephe, duvar, çatı ve farklı her yerde yapışma ve tutunma gücü yüksektir. Hızlı kürlenme özelliği ürünün en üst seviyede bir malzeme olmasını sağlamaktadır. İzolasyon işleri yüklenicisi Tekema İzolasyon ekibimizden fiyat isteyin. Sarıyer polyurea izolasyon için kısacası en uygun m2 fiyatını biz veriyoruz.

Sprey Polyurea ise işçilik hatalarına asgari oranda olduğu malzemedir. Püskürtme izolasyon ürünlerinde malzeme kalitesi kadar işçiliklerde önem arz eder. Farklı renk tercihleri seçilebilen bu ürünün diğer bir özelliğide dekoratif olmasıdır. Çünkü birden çok renk uygulaması yapılmaktadır. Hizmet detayları ve ürün niteliği hakkında hemen 0216 393 28 71 arayıp bilgi alabilirsiniz. Artık hem kesin çözüm sağlamakta olan aynı zamanda dekoratif özellikli bir çözüm elde edilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Araç Kaplama İzolasyon & Polyurea Kaplama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir