şişli polyruea izolasyon

Şişli Polyurea İzolasyon

Binalarda ve evlerde su yalıtımı için polyurea tercih edin. Şişli polyurea izolasyon firmamız her tür yüzeyde pürüzsüz ve ek yersiz uygulamalar sağlamakta ve maksimum katkı almaktadır. Esnek yapısı ile bilinen ve solvent içermeyen polyurea izolasyon her tür yapıda sorunsuzca uygulanmaktadır. Sentetik Poliol ve izosiyanat sertleştirici karışımından oluşan polyruea ile istenilen kalınlıkta uygulama yapılabilmektedir. 0539 561 21 92 hattımızdan tüm izolasyon işleriniz için bilgi talep edebilirsiniz.

Şişli Polyurea Kaplama

Zeminlerde izolasyon ve yalıtım bugüne kadar en ciddi sorunların başında yer almıştır. Su sızıntıları, aşınmalar, pas ve korozyon zeminlerin düşmanıdır. İster iç alandaki zeminler olsun isterse dış alanadaki zeminlerde yüksek darbelere ve aşınmaya dirençli bir izolasyon gereklidir. Şişli polyurea izolasyon firmamız %100 su yalıtım katkısı veren ürünü ile kesin net çözümler almaktadır. İster yaşam alanları için uygulayın isterseniz ticari mekanlar için uygulama yapabilirsiniz.

şişli polyurea kaplama

Şişli Polyurea Teras İzolasyon

Yapı teraslarında izolasyon birinci önceliktir. Dış etkenlere karşı dayanımı en yüksek malzeme tercihi yapmalısınız. UltaViole UV ışınlarına etkili olan ve uzun yıllar dayanıklı olan Polyurea sızdırma yapmaz. Teraslar için en ideal malzeme seçimidir. Fayans üstüne uygulanabilmesi oldukça büyük avantajdır. Teras zeminlerinde istenilen kalınlıklarda ve farklı renklerde uygulanabilir. Şişli polyurea izolasyon firmamızdan en yüksek işçilik kalitesinde teraslarınız için kaplama hizmeti alabilirsiniz.

şişli su izolasyonu

Şişli Su İzolasyonu

Su yalıtımında ve su izolasyon işlerinde şimdiye kadar bir çok izolasyon malzemesi denenmiş ve 2021 yılında da farklı bir çok çeşit ile denenmeye devam etmektedir. Polyurea ise son yıların en etkili malzemesi olup tüm dünyada en çok kullanılan üründür. Asansör çukuru yalıtımında, inşaatlarda temel yalıtım işlerinde, çatı su yalıtımı, çatı izolasyonu için kesinlikle birinci tercih polyurea'dır. Poliüretan yalıtım malzemesi olan polyurea püskürtme olarak uygulanır ve yine havuz kuyusu su yalıtımı, çatı gizli dere yalıtımı için, su drenaj boru düşmesinde, su depolarının yalıtımlarında, beton çatlaklarında sıklıkla uygulaması yapılmaktadır.

Tekema izolasyon firmamız Şişli polyurea izolasyon işlerinizde sizlere en uygun fiyatları ve nitelikli işçilik hizmetleri ile en iyisini sunar. Fiyatlar ve hizmet detaylarımız için bizlere her zaman ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Polyurea Su Geçirmez İzolasyon

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.