su geçirmez izolasyon malzemesi

Su geçirmez izolasyon malzemesi

Yeni bina oturumlarından kısa sürede pek sorun yaşanmasada zamanla izolasyon ve yalıtım sorunu başlar. Su geçirmez izolasyon malzemesi her bina inşası sırasında mutlaka kullanılmalıdır. Betonun daha uzun ömürlü kullanılması, uzun yıllar dayanıklı kalması için su geçirmeyen izolasyon malzemeleri tercih edilmelidir. Çünkü yağmur sularının temas ettiği dış cephe betonları, teras zemin betonu, banyo ve mutfak alanlarındaki sızıntılar konut içinde beton kalitesini düşürdüğü gibi rutubet, nem ve boya dökülmelerine sebep olur.

Su Geçirmez Yalıtım Malzemesi

Zemin yerlerinde, çatılarda, teraslarda, duvar alanlarında yalıtım gereklidir. Su zamanlara sızdığı alanda çürümeye sebep olur. Sızıntı şeklinde başlayan bu yalıtım sorunu zamanla dışa vurur yapıda gözle görülür bozulmalara neden olur. Yapım aşamasında gereken bu işlem şayet yapılmazsa veya kalitesiz veya eksik yapılırsa sizlere daha sonra ciddi masraflar çıkarabilir. Tekema izolasyon firmamız polyurea kaplama ürünleri ile daha geç olmadan sizlere kalıcı ve uzun yıllar sorun çıkarmadan koruma sağlayacak su geçirmez izolasyon malzemesi sağlar.

su geçirmez yalıtım malzemesi

En iyi Su Geçirmez izolasyon Malzemesi

Su izolasyonu ve yalıtımı için bir çok farklı malzeme bugüne kadar kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir. Elastometrik kaplama malzemeleri, Silikon dolgu malzemeleri, Mebran su yalıtım ürünleri, Kritalize su yalıtım ürünleri bazı malzeme türleri arasında yer alır. Binalarda ve yapılarda uygulaması düşünülen yere göre günümüzde hala bu tür ürünler tercih edilip kullanılmaktadır. Ancak bir çok ürün hem malzeme niteliğinden hemde işçilik hataları nedeni ile ömrü kısa olmaktadır. Polyurea izolasyon ise su yalıtımı için kesin çözüm sağlayan 2021 yılında en değerli malzemedir. Polyurea su izolasyonunu lider yapan en büyük özelliği ek yer oluşturmamasıdır. Çünkü sızıntılar en  kolay burdan başlar. Polyurea yalıtım ise sızıntılara asla izin vermez.

En iyi Su Geçirmez izolasyon Malzemesi

Polyurea izolasyon dış cephelerde kullanıldığında dahi dış etkenlerden etkilenmez ve sonuç verir. İzolasyon ürününü çözen güneş UV ışınları, yağmur suları, kar ve soğuktan etkilenmez ve çatlaklar oluşturmamaktadır. 30 yılı bulan süredir Amerikada kullanılan Polyruea ülkemizde de 5 yıldır yoğun şekilde kullanımı bulunmaktadır. Su geçirmez izolasyon malzemesi için en ideal seçim kesinlikle polyurea kaplama ürünüdür.

Ucuz Su Geçirmez İzolasyon Malzemesi

Sağladığı katkı ve uzun süreli kullanımı sayesinde en ekonomik çözüm polyurea kaplamadır. Diğer bir çok malzemeyi sürekli yenilemek ve denemek yerine tek seferde kesin çözüm elde edin.

%100 Su Geçirmez Yalıtım & İzolasyon

Yekpare uygulama, sprey püskürtme polyurea ile %100 seu geçirmez izolasyon yaptırın.

Su Geçirmeyen izolasyon

Tavan akması, çatı akması, su deposu sızıntıları, havuz, temel yapıları, tekneler, teraslar ve daha bir çok alanda su geçirmeyen izolasyon gereklidir. Malzeme seçilirken dayanımı ve ne kadar süre sizlere hizmet vereceği önemlidir. Bir çok kullanıcının şikayeti su geçirmez izolasyon malzemesi diye satılan ürünlerin belirli bir kullanım ömürleri olması ve sonrasında tekrardan izolasyon ve yalıtıma gerek duymasıdır. Polyurea izolasyon kullanan müşterilerimiz ise bu tür sorunlarla karşılamadan yıllarda ikinci bir izolasyona gerek duymadan sorunsuzca kullanım yapabilmektedir.

Su Geçirmeyen izolasyon

Polyurea Su Geçirmez izolasyon

Sprey polyurea yekpare özelliği sayesinde su geçirmeyen su izolasyonudur. Gözenek ve çatlak oluşturmaz. Bir kaç saat içinde tam yapışma sağlar. Polyruea kaplama, üstünde gezilebilir alanlarla birlikte her türlü dış cephe içinde uygulanan üstün nitelikli malzemedir. İstenilen kalınlıklarda polyurea yapılabilmekte olup ayrıca renkli seçenekleri ile dekoratif bir görünüm sunar. Polyruea su geçirmez izolasyon firmamız tarafından yaklaşık 5 yıldır yapılmaktadır. Polyurea fiyatlarıda son derece uygun olup herkesin bütçesi dahilinde kolayca yaptırabileceği bir malzemedir.

Su Geçirmez izolasyon hangisidir?

Su Geçirmez izolasyon hangisidir?

Kısa süreli su geçirmez bir çok malzeme sizlere sayabiliriz. Kullanışmış bir çoğu netice uzun vadede netice vermemiştir. Zift malzemelerden, Mebran'a, elastik çeşitlere kadar bir ürün test edilmiştir. Çünkü su geçirmediğini düşünen yapı sahibi zamanla bir çok deneme yapmak zorunda kalmıştır. Tekema izolasyon firmamız ise sizlere bu konuda tek seferde en doğru malzeme türünü sunmaktadır. Polyruea su geçirmez izolasyon malzemesi sayesinde bir kerede çözüme kavuşun.

Tekema Polyurea Su geçirmez İzolasyon

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.