Su geçirmez teras izolasyonu

Su geçirmez teras izolasyonu için alternatif bir çok izolasyon ve yalıtım malzemesi elbette bulunabilir. Ancak bir çok malzeme şimdiye dek kesin kalıcı ve uzun ömürlü olmamıştır. Son teknoloji ürünü olan POLYUREA ise teraslarda %400 esnek özelliği sayesinde çatlak oluşturmaz, ek yer bulundurmaz ve kesinlikle su geçirmez. Diğer bir çok izolasyon malzemesi bir süre sonra aşınıp suyun geçeceği alanlara imkan yaratırken polyurea teras izolasyonu ise özel yapısı ile olumsuz tüm hava koşularında yapıya ve şartlara göre esner ek yer oluşturmaz. 

Kategoriler:

Açıklama

Su geçirmez teras izolasyonu sprey polyurea uygulamasını mobil cihazlarımız ve tecrübeli ekibimizle her tür yapıda uyguluyoruz. Yapılarda, konutlarda, ticari mülkelerde suya dayanıklı, su geçirmeyen izolasyon yaptırmak istediğinizde karşınıza bir çok farklı ürün çıkar. Ancak yıllardır denenmiş olan tüm bu ürünler belli bir süre sonra etkisini yitirmekte ve aynı sorunu tekrar tekrar yaşamak durumunda kalırsınız.

Teraslarda neden su geçirmez izolasyon tercih edilir?

İnşaat projelerinde genelde teraslar açık alan olarak bırakılmaktadır. Kimi binalarda ufak bir alan ayrılsa da kimi yapılarda ciddi bir metrekare içinde yer alır. Teras zeminleri de yüksek ihtimalle fayans ve seramik gibi ürünler kullanılır. Her ne kadar yeni yapılarda bir kaç yıl sorun yaşanmasa da ilerleyen senelerde alt kat tavanında boya dökülmeleri, su damlacıkları, terleme, rutubet gibi sorunlar baş gösterir.

Teras zeminlerinde kullanılan malzemelerin derz araları şiddetli ve yoğun kış şartlarına, güneş UV ışınlarına dayanımı yüksek değildir. Mukavemet gücünü kısa zaman yitirir ve derz, birleşme aralarından su sızıntısına neden olur. Su geçirmez teras izolasyonu için kullandığımız polyurea ise sizlere bu konuda %100 çözüm sağlayacaktır. Her tür teras için uygundur. Yıllarca kullanım sunar ömürlüktür.

Fayans üstü su yalıtımı, Gezilebilir teras izolasyonu için kesinlikle polyurea ürününü deneyiniz. Firmamızdan hemen şimdi fiyat teklifi ve ücretsiz keşif desteği alabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Su geçirmez teras izolasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.