Binalarda ve tüm yapılarda su kaynaklı bir çok yalıtım ve izolasyon sorunu ortaya çıkar. Su izolasyonu yaşam alanlarımızı, ticari yapılarımızı nemden, korozyondan ve su kaynaklı sorunlardan korumamıza yardımcı olur. Dünden bugüne yapısal alanlarda su yalıtımı ve izolasyonu için bir çok farklı teknik ve yöntem denenmiştir. Kimi kısa vadeli çözümler sağlarken kimileri ile yetersiz kalmıştır. 2020 yılını yaşadığımız günümüzde de su kaynaklı izolasyon sorunları ile baş etmek için çözümler aramaktadır. Tekema, polyuera izolasyon çözümleri ile sizlere su izolasyon için en etkili çözümleri sağlar ve yapılarını uzun yıllar sorunsuz bir şekilde koruyacak uygulama desteğini sağlamaktadır.

su izolasyonu

Su İzolasyonu Neden Gereklidir?

Hiç bir yapı kısa vadeli planlanmaz ve daima uzun ömürlü kullanım için tasarlanmaktadır. Ancak çevresel etkenler, dış etkenler ve doğa şartları yapılarımıza ciddi zararlar vermekte ve ömrünü kısaltmaktadır. Plansız ve öngörüsüz yapılar zamanla bir çok farklı sorunu beraberinde getirmektedir. İzolasyon da her yapıda öncelikle düşünülmesi gereken son derece ciddi bir sorundur. Rutubet, Nem, Su ve Ses yalıtımı her bina için önceliklidir. Su izolasyonu yapılmamış yada eksik yapılmış bir yapı kullanıma başlandıktan sonra çok kısa sürede kendisini gösterecek hem maddi hemde manevi zararlara neden olacaktır.

Tekama izolasyon firması olarak su yalıtımı ve izolasyonu için son yılların en etkili ürün ve yöntemi polyurea ile sizlere kalıcı uygulamalar sunmaktayız. Sprey ve püskürtme yöntemi ile yapınızdaki su geçirgenliği muhtemelen tüm alanlarda uygulamamızı yapabilmekteyiz.

su izolasyon

Polyurea Su İzolasyonu

Islak zemin alanlar, çatı ve teraslar, duvarlar, balkonlar, dış cephe dahil tüm alanlarda polyurea su izolasyonu yapılabilmektedir. Özel makineler ve püskürtme teknikleri ile uygulaması yapılır. Yapının özelliğine ve izolasyon yapılacak yerin teknik detaylarına göre farklı kalınlıklarda, istenilen renklerde yapılabilmektedir. Hızlı kuruması, ek yersiz olması su geçirgenliğinin son derece düşük olması ürünün belli başlı özellikleri ve avantajaları arasında yer almaktadır.

İstanbul polyurea izolasyon firması olarak alan ölçünüz ve yapılacak binanın durumuna bakılmaksızın her müşterimize hizmet vermekteyiz. Bütçenize en uygun fiyatlarla su izolasyonu yaptırmak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. 0216 393 28 71 telefon hattımız tüm izolasyon hizmetleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.