Yapı ve yaşam alanı binaların ömrünün korunması için Su yalıtımı yapılması gereklidir. Su yalıtım malzemeleri yapınızı korur, korozyona karşı mukavemet gücünü artırır.

Su beton için dahi etkileyici bir unsur olup izolasyon ve yalıtım malzemeleri ile direnç artırılmaktadır. Yapıların ve nesnelerin suya karşı dirençli olması için çeşitli izolasyon malzemeleri vardır. Polyruea izolasyon malzemesi de son yıllarda kendini kanıtlamış en kaliteli üründür.

Su Yalıtım Malzemeleri Nelerdir?

Polyurea’dan önce su yalıtımı için çok çeşitli tercihler vardı. Bunlardan bazıları çimento bazlı su yalıtım ürünleri, sıvı özellikli izolasyon malzemeleri, Bitum bazlı ürünlerdi. Her ne kadar yıllarca bu tür ürünlerle çözüm aranmış olsa da Poliüretan bazlı ürün olan Polyurea %100 verimlilik getirmiştir.

Solvent içeren polyurea su yalıtımı için en kesin etkiyi sağlamaktadır. Yapılarda teras ve çatılar olmak üzere bir çok bölgede kullanılması mümkündür. Hem korozyonu önceler, hem net ve rutubet olmuşunun önüne geçer. Likit uygulanması sayesinde su geçirmeyecek kalitede tabaka oluşturur.

Su yalıtımı Fiyatları Ne kadar?

Kullanıcak malzeme türüne ve alanın metrekaresine göre fiyatlar farklılık gösterecektir. Ezbere fiyat almak yerine firmamızdan yerinde ücretsiz keşif hizmeti alabilir hem en iyi malzeme seçimini beraber yapabilir hemde fiyat teklifini hemen alırsınız.

Su Yalıtımı m2 fiyatları 200₺ den başlar ve alanın teknik detaylarına göre 400₺ m2 fiyatına kadar değişebilmektedir. Her tür zemin için uygulama yapılabilmekte olup sandviç panel üstü su yalıtım hizmetimiz de vardır.

Su Yalıtımı Yaptırmak İstiyorum

Yalıtım daha önce yaptırdıysanız artık malzeme seçimlerinde bir nebze nelere dikkat edeceğiniz biliyorsunuzdur. İlk defa su yalıtımı yaptıcak kişilerde mutlaka malzeme nitelikleri hakkında doğru ve net bilgiler edinmesi gerekmektedir.

Klasik ve bugüne kadar denenmiş ve kimi zaman iyi kimi zaman yetersiz sonuç alınmış izolasyon çeşitleri yerine polyurea deneyiniz. Ek yeri bulunmayan sprey polyurea çatlak da oluşturmadığından dolayı su için en direnci gösterir. Açık alan ve her tür kapalı alan için uygun bir malzeme türüdür.

Su izolasyon & yalıtım hakkında Tekema firma uzmanları ile her zaman görüşebilir ve teknik yardım alabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 4