sultanbeyli polyurea kaplama

Sultanbeyli Polyurea Kaplama

Evlerinizin ve iş yerlerinizin izolasyon işlerinin tümüne talibiz. Sultanbeyli polyurea kaplama uygulamalarımız ile yalıtım ve izolasyonda %100 çözümler sağlıyoruz. İster yapınızdaki teraslar, ister otopark alanları, havuz veya su depoları ve yeni inşaat bina temel ve su dereleri dahil her alanda kesin izolasyon sağlıyoruz. Püskürtme sprey yöntem ile uygulanan polyurea kaplama için en iyi işçilik kalitesi ve en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Sultanbeyli Polyurea İzolasyon

İzolasyon için her ne kadar alternatif bir çok ürün ve malzeme türü bulunsa da bunlar için polyurea en etkili olanıdır. Son yılların en gelişmiş teknolojik izolasyon malzemedi olarak öne çıkmaktadır. Türkiye'de yaklaşık 5 yıldır kullanımı bulunan polyurea günden güne farkını ortaya koymuş şu anda neredeyse her alanda kullanılmaktadır. Sultanbeyli polyurea kaplama firması olan Tekema İzolasyon bu ürünü deneyimli teknik personeli ile mobil cihazlarla yerinizde en yüksek kalitede uygulamasını yapmaktadır.

Zemin alanlarında, tüm yapı teraslarında, balkonlarda, otopark üstü zeminlerde, su depolarında, havuzlarda, gizli dere izolasyonlarında ve tüm su izolasyonu gereken alanlarda kullanılmaktadır. Firmamız ufak veya büyük metrekareli her alanda sizlere bu uygunlamayı kullanma fırsatı sunmaktadır.

sultanbeyli polyurea izolasyon

Mobil Sprey Polyurea Kaplama

En zorlu alanlarda mukavemet gücü en yüksek izolasyon uygulamasını biz yapıyoruz. Sultanbeyli polyurea izolasyon ve kaplama işlerinizde işçilik kalitesi en yüksek seviyede uygulama ve en iyi fiyatları Tekema izolasyon olarak biz sağlıyoruz.
000
İzolasyonda kalıcı çözümleri ayağınıza getiriyoruz %

Sultanbeyli Su İzolasyonu

Su izolasyonu hem konular hem ticari alanlar dahil bir çok yerde gereklidir. Şimdiye kadar %100 su izolasyonu için bir çok farklı yöntem kullanılmış olsa da polyurea kendisini kanıtlamış en iyi ürün olarak öne çıkmıştır. Sultanbeyli polyurea kaplama firmamızda en kaliteli 1.sınıf malzeme kullanımı yapılmaktadır. Ek yersiz, su geçirmez, uzun soluklu dayanım sunacak şekilde uygulama sağlamaktayız.

sultanbeyli teras izolasyon

Sultanbeyli Teras İzolasyonu

Teraslarda izolasyon gerekli ve ihtiyaçtır. İzolasyonu olmayan teraslarda alt katlara su sızması olağan bir durumdur. Genelde fayans altı veya fayans üstü çeşitli izolasyon teknikleri şimdiye kadar denemesi yapılmış olup kesin ve net çözüm üretilmemiştir. Geçici çözümler yerine polyurea kaplama yaptırarak sorundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Sultanbeyli polyurea kaplama işlerimizde bizlere gelen çok talep gelen teras izolasyonu üzerine olsa da her tür zemin ve alanda bu uygulamayı yapabilmekteyiz. Taşerön iş olmadan mobil makinesi ve teçhizatı firmamıza ait olup profesyonel ekiplerler hatasız işçilik sunmaktayız.

Polyurea kaplama yaptırmak istiyorsanız Sultanbeyli tüm semtlerinden bizi arayın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.