teras izolasyonu fiyatları

Teras izolasyonu fiyatları

Teras izolasyonu fiyatları 200 TL ile 300 TL metrekare fiyatları ile yapılır. Net fiyatların müşteriye verilebilmesi için tam net ölçü alınması gerekir. İzolasyon yapılacak terasın özellikleri ve  izolasyon kalınlığı söylenmelidir. Polyurea gezilebilir teras yalıtım ve izolasyon için mutlaka yer hakkında bilgi gerekir. Teras zeminlerin fayans, seramik veya farklı bir malzeme kullanılmış olabilir. Bunlarında bilinmeside fiyatları etkiler.

Tekema izolasyon firmamız saysız teras izolasyon ve yalıtım hizmeti vermiştir. Son yıllarda sprey Polyurea uygulamasını her tür yapıda kullanan firmamız hiç bir olumsuz geri bildirim almamıştır.

Teras izolasyonu Fiyatları 2021

Teras izolasyonu Fiyatları 2021

Teras izolasyon m2 fiyatı zemindeki malzemeye göre, istenilen kalınlık, renk tercihleri ve metraja göre belli olur. Yer görmeden verilecek ortalama fiyatlar 200₺ m2 olarak başlar ve farklı taleplere göre değişir. Fiyatlama yapılırken 10 m²’ye kadar yerler için farklı bir metrekare fiyatı belirlenirken 100 m² ve üzeri teraslar için ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Teras izolasyonu yapılacak alan büyüdükçe fiyatlarda 30-40₺’ye kadar metrekarede indirim olur.

Sizlere en doğru teras izolasyonu fiyatları verilebilmesi için mutlaka yerin görülmesini ekibimize sağlayınız. İstanbul içinde aynı gün adresinize gelip ölçü alıp fiyat veriyoruz. Ev ve yaşam alanı daireler için olduğu gibi ticari mülk ve binalar içinde hizmetimiz bulunmaktadır. Belediye binaları, vakıf binaları, üniversiteler ve özel okullar, apartman daireler ve villa dahil her alan en iyi işçilik hizmeti ve en uygun fiyatı veriyoruz.

Sürme izolasyon m2 fiyatı

Sürme izolasyon m2 fiyatı

Polyurea izolasyon ürününü teraslarda kullanıyoruz. Firmamız poliüretan ürününü kendin yap değil özel sprey cihazlar ve özel püskürtme makinaları yardımı ile uygulamaktadır. Polyurea yurt dışında sürme izolasyon olarak da kullanılsa da ülkemizde henüz bu yönde bir uygulamasına pek rastlanmamıştır. Sürme izolasyon m² fiyatı ürün kalitesine göre 30₺’den başlar 200₺’ye kadar çıkar. Teras ve çatı izolasyonu için süme izolasyon yöntemi bilinen bir yöntemdir. Teraslar ve çatı için firmamız önerisi sprey polyurea kullanılması yönündedir.

Sürme izolasyon yerine sprey polyurea izolasyon kullanmak isterseniz bizlere ulaşıp sizle özel fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

Teras su yalıtımı maliyeti

Teras su yalıtımı maliyeti

Binanızın terası için izolasyon ve yalıtımın elbette bir maliyeti olacaktır. Bu maliyet hesabı yapılırken uzun alınacak fayda ve etki hesaplanmalıdır. Ucuz ve kalitesiz izolasyon malzemesi seçmeniz halinde daha fazla maliyetle ilerde karşılaşırsınız. Bir kere teras izolasyonu yaptırın ömürlü kullanın. Terasınız için hangi izolasyon ürünü doğrudur uzmana sorun. Tekema izolasyon ekibimiz yerinizde terasınızı görüp sizlere gerekli tüm bilgileri verir. Şmdi bizi arayın hemen gelelim ve sizlere teras su yalıtımı hakkında maliyet bilgisini yerinde verelim.

Dam izolasyon Fiyatları

Dam izolasyon Fiyatları

Dam izolasyonu, çatı izolasyonu, zemin izolasyonu bizim işimiz. Fiyatlar hakkında dün olduğu gibi bugünde en ekonomik çözümü biz sunuyoruz ve uyguluyoruz. Bütçenizi sarsmadan eviniz ve ticari binalar için kalıcı izolasyon ve yalıtım çözümleri sağlarız Çatı ve dam için 100₺ den başlayan izolasyon çözümleri vardır. Lütfen sizlere en doğru dam izolasyon fiyatlarını verebilmemiz için bizi arayıp yerinize davet edin. Bunun nedeni gözle görüldükten sonra ne kadar izolasyon malzemesi harcanacağı belli olur.

Su izolasyon Fiyatları

Su izolasyon Fiyatları

200 TL ile 300 TL ortalamasında su izolasyon fiyatları vardır. Teraslarda mutlaka su izolasyonu veya yalıtımı yapılmalıdır. Her su izolasyonu malzeme türü kesin çözüm sağlamaz. Bu nedenle sizlere kesinlikle Polyurea tavsiye ediyoruz. Teras su izolasyonu için % 400 esnek yapıya sahip olan bu ürün ömürlüktür. Polyurea hakkında lütfen kısa bir araştırma yapınız. Daha önce hiç karşılaşmadıysanız ürün özelliklerini öğrenin. Çünkü sizlere uzun yıllar sorunsuz hizmet verecektir. Aynı zamanda bir çok ürünün aksine ek yeri yoktur.  Polyurea yapıldıktan sonra 15 dakika içinde üstünde gezersiniz.

Teras izolasyonu fiyatları hakkında sizlere kısa bilgilendirmeler yaptık. Yapı ve yalıtım işleri yüklenicisi olarak sizlerle tanışmak ve en iyisini sunarız. Vaktiniz varsa personelimiz sizleri ziyaret eder ve gerekli tüm bilgileri yapınıza göre yerinizde verir. Çünkü işimizi seviyoruz ve en iyi yapmaya gayret ediyoruz. İzolasyon yapılacak alanın ufak veya büyük olmasına bakmadan iş kabul ediyor ayrım yapmıyoruz. Projenizi söz verdiğimiz gün ve saatte teslim ediyoruz. Hatasız ve eksiksiz bir izolasyon yalıtımını yıllardır yapıyoruz. Bizleri tercih eden binlerce müşterimiz gibi sizlerde Tekema ile çalışın. Bunun nedeni hem ekonomik hemde kaliteli hizmet alırsınız.

Bir önceki yazımız olan Püskürtme izolasyon Püskürtme İzolasyon Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  • Veysel Elidemir

    Ortalama 24 m bir yerimiz var yapılacak ortalama ne kadar maliyet çıkar yerimiz bursa merkezde yardımcı ola bilir misiniz

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.