Teras izolasyonu gezilebilir açık alanlar için muhakkak yapılması gerekmektedir. Seramik kaplı zeminler, fayans, kalebodur, granit ve derz aralığı olan tüm kaplamalardan su sızıntısı yaşanmaktadır. Polyurea sprey olarak uygulanır ve teras zeminlerinde ek yeri oluşturmadan %100 izolasyon çözümü sağlar.

Polyurea malzemesini teras alanlarında kullamanız için o kadar çok sebebiniz var ki! Hem çok uzun seneler bir daha izolasyon sorunu yaşamaz hem dekoratif bir çözüm elde etmiş olur hemde ekonomik açıdan kârlı çıkarsınız.

Teras izolasyonu nasıl yapılır?

Polyurea izolasyon diğer farklı tüm izolasyon malzemelerine göre yapılışı farklıdır. Her ne kadar bireysel satın alınıp fırça yardımı ile yapılmak istenilsede polyurea kendisine özel sprey tabanca ve mobil ekipman ile yerinde uygulanmaktadır.

Sprey ekipmanlar ile tam eşit dağılım sağlanmaktadır. Fırça ile yetersiz işçilik olası bir durumdur. Eğer ilerde tekrar aynı noktalardan terasınızda izolasyon sorunu yaşamak isteniyorsanız profesyonel firmalardan hizmet almanız işçilik kalitesi için son derece önemlidir.

Teras izolasyonu çeşitleri nelerdir?

Gezilebilir teraslar için günümüzde kadar bir çok farklı malzeme ve yöntem denenmiştir. Sürme izolasyon çeşitleri, membran ürünleri sıkça kullanılmıştır. Ancak hem olumsuz hava koşullarına, hem UV ışınlarına hemde çeşitli kimyasallara karşı yeterli derecede mukavemet elde edilememiştir.

Solvent içeren poliüretan reçine esaslı izolasyon malzemesi Polyurea ise teraslarda su yalıtımı için etkisi %100 olan, ömürlük ve maksimum performans veren malzemedir. Sprey olarak uygulanabilen bu ürün teras izolasyonu için ek yeri oluşturmaz ve sızdırma yapmaz.

Polyurea teras izolasyonu özellikleri

Ürünün en belirgin özelliği ek yer oluşturmamasıdır. Sprey olarak uygulanır ve renk alternatifi sayesinde dekoratif bir görünüm sağlar. Teras zemininde polyurea yapıldıktan 15 dakika sonra gezilir hemen kullanılabilir.

Teras izolasyon fiyatları

Teras büyüklüğüne ve izolasyonun kalınlığına göre fiyatlar farklılık gösterecektir. 300₺ m2 başlangıç fiyatı bulunan polyurea teraslarda uzun kullanım ömrü düşünüldüğünde en ekonomik çözümdür. Tam güncel fiyatların tarafınıza verilmesi için izolasyon firma uzmanının yerinde tespit ve keşif yapması gerekecektir.

Tekema izolasyon firmamız izolasyon fiyatları konusunda sizlere mutlaka ekonomik olarak alternatifler sunmaktadır. Teras izolasyonu için işçilik kalitesinin yanında fiyatlar konusunda da rekabetsiziz.

Gösterilen sonuç sayısı: 9