teras izolasyonu

Teras İzolasyonu

Su sızdırması, su akıtma ve yalıtım şikayetleri teraslarda sıklıkla yaşanmaktadır. Teras izolasyonu binada temel, gizli dere ile birlikte en önemli alanlardır. Binada olumsuz hava koşulları ile teması yüksek olan bölgeler olması nedeniyle kesinlikle yalıtım yapılması gerekmektedir. Projelerde her ne kadar önlemler alınıyor olsa da müteahhitlik işlerinde maliyet nedeni ile ciddi önlemler en başından alınmamaktadır.

Tekema İzolasyon firmamız Teraslarda tüm müşterilerine en son teknoloji yalıtım ve izolasyon malzemesi olan Polyurea kullanımını önermektedir. Sprey püskürtme tekniği ile mobil ekipman ile yerinizde uygulanan polyurea kaplama diğer tüm yalıtım ve izolasyon ürünlerine göre kat kat etki ve çözüm sunmaktadır.

teras su yalıtımı

Teras Su Yalıtımı

Binaların sağlamlığı ve dayanıklılığı için yalıtım ve izolasyon mutlaka gereklidir. Beton kalitesi yapıda her ne kadar mükemmel olsa da yağmur suları ile temasında, rutubet ve nemde, kar ve çeşitli dış etkenlerden olumsuz etkilenmektedir. "Su akar yolunu bulur" tabiri bugüne kadar tecrübe edilmiş bir durumdur. Teraslarda genelikle kullanılan granit, fayans, mermer gibi malzemelerde derz aralarında zamanla aşınmalar meydana gelir ve çok uzun sürmeden sızıntılar kendini gösterir. Üst katta başlayan sızıntı alt daire katlarına kadar ulaşır.

Teras izolasyonu için bugüne kadar bir çok farklı teknik, yöntem ve malzeme denenmiştir. Kimi malzeme belirli bir süre olumlu sonuç versede uzun vadede bir çok malzeme etkili kaybetmiştir. Polyurea izolasyon ise son yıllarda teraslar başta olmak üzere yapılarda, binalarda ve çeşitli inşaat projelerinde en iyi sonuç veren üründür. Mevcut yapınızda kırmadan dökmeden hemen polyurea uygulaması yaptırabileceğiniz gibi proje başlangıcında da yaptırılabilmektedir.

En Doğru Teras İzolasyon Malzemesi Polyurea

Ticari binalarda, yaşam alanlarındaki teras bölgelerinde yalıtım ve izolasyon için mutlaka polyurea tercih ediniz. Ek yeri bulunmayan en yüksek dayanım sunan ürün hakkında detaylı bilgi edininiz.
000
Yüzde Yüz Etkili Polyurea Teras İzolasyon

teras su izolasyonu

Teras Su İzolasyonu

Rutubet ve nem bir çok yerde görülüyor olsa da terasların en büyük sorunları su ile temastır. Bu nedenle Teras su izolasyonu için bir çok kişi çözüm aramaktadır. Ek yeri olmadan sprey olarak kullanılan polyurea, teras izolasyonu için geçirgenliği minimum olan en etkili yalıtım malzemesidir. Elastik bir yapıya sahip olan polyurea güneş ışınlarına, doğal dış etkenlere karşı mukavemet gücü en yüksek malzemedir. Buda ürünün ömrünü oldukça uzun tutmaktadır.

Diğer bir çok teras yalıtım ve izolasyon malzemesi bir kaç yıl kadar dayanım gösterirken polyurea çok ciddi sürelerde sizlere çözüm sağlar. Yapıya göre dayanıklı süresi değişsede 50-60 yıl ortalama dayanıklılık sağlamaktadır.

fayans üstü su yalıtım

Fayans Üstü Su Yalıtım

Teras için zemin kaplama malzemesi olara en çok tercih edilen ürünler fayanslardır. Fayans zemine sahip teraslarda en büyük sorun derz aralardır. Zamanla doğal hava koşullarından etkilenen bu derz aralarından zamanla sızıntılar başlamaktadır. Bu nedenle fayans üstü su yalıtımı son yıllarda Polyurea ile popüler hale gelmiştir. Fayanslarınızı kırmadan sökmeden üstüne kolayca polyurea teras izolasyonu yaptırabilirsiniz.

Bizlere fayans ile ilgili en çok soruların başında Polyurea kaplama yapıldıktan sonra bunun üzerine fayans yapılabilir mi? sorusudur. Müşterilerimizin kişisel tercihine kalmış bir durum olsa da polyureanın üzerine fayans yapılması olumsuz bir etki yapamamakta olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Eviniz ve Özel Yapılarınızda En Uygun Teras İzolasyon Fiyatları

teras yalıtımında kesin çözüm

Teras Yalıtımında Kesin Çözüm

Herkes gibi sizlerde teras yalıtımında kesin çözüm arıyorsanız kesinlikle polyurea kaplama malzemesi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Şimdiye kadarki işlerimizde, ufak yada büyük tüm projelerimizde güvenle uyguladığımız Polyurea için hiç bir şikayet ve olumsuz bir görüş almadık. İstanbul'da yüzlerde yapıda su yalıtımı için polyruea izolasyonu yapan firmamızdan bu hizmeti en doğru şekilde en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.
gezilebilir teras izolasyonu

Gezilebilir Teras İzolasyonu

Binaların, mekanların gezilebilir alanlarından biri olan teraslarda kullanılacak yalıtım malzemesi kesinlikle doğru seçilmelidir. Teraslar gezilebilir alanlar olması nedeni ile kullanılacak olan yalıtım ve izolasyon malzemesi aşınmaya, darbelere, olumsuz hava koşulları ve diğer bir çok etkene karşı dayanıklı olmalıdır. Paranızın boşa gitmemesi ve bir iki yılda bir izolasyon, yalıtım yaptırmamak için kesinlikle doğru ürün seçiniz. Gezilebilir teras izolasyonu için tüm ürünlerin teknik özelliklerini çok dikkatli inceleyip karar veriniz.

Yüke en dayanıklı malzeme olan polyurea, aşınma kolay kolay yapmaz ve çatlama oluşmaz. Ek yeri olmadığından sızdırma sorunu da yaşamazsınız. Uygulama yapılmasından sonra bir kaç saat içinde zemin gezilebilir hale gelmektedir. Farklı renklerde sprey izolasyon tercih edebilirsiniz. Kısacası teras izolasyonu için firmamız İstanbul tekema izolasyon farklı bir ürün kullanmamakta olup teraslar içinde sadece polyureayı sizlere önermektedir.

Polyurea Teras Kaplama Fiyatları

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir