tuzla polyurea kaplama

Tuzla Polyurea Kaplama

İzolasyon yapı alanlarında en çok ihtiyaç duyulan işlemlerden biridir. Tuzla polyurea kaplama firması olarak hem yaşam alanı konutlarda hemde ticari binalarda profesyonel çözümler sunuyoruz. Püskürtme, Sprey izolasyon ürünü olan polyurea  zeminlerde, depolarda, otoparklarda, teraslarda ve daha bir çok alanda kullanımı mümkündür. Mobil makineler ile alana taşınan sistem ile uygulama yapılmaktadır.

Tuzla Polyurea İzolasyon

Tuzla polyurea kaplama için geniş hizmet ağımız ile her semtte aynı gün çalışabilmekteyiz. Birden fazla mobil ekibe sahip olan Tekema izolasyon en uygun fiyatları ve kaliteli işçilik hizmetleri ile sizlere en iyisini sunmaktadır. Alan ve proje büyüklüğüne bakmadan tüm izolasyon işlerinizden firmamızdan destek alabilirsiniz. 2020 yılın içinde bölgeden en çok su izolasyonu için talep alan firmamız her tür izolasyon ve yalıtım taleplerinizde çözüm üretebilmektedir.

Tuzla Polyurea Kaplama Fiyatları

Polyurea kaplama fiyatları uygulama yapılacak zemin özellikleri, alan metrekaresi ve talep edilecek ekstra özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Tek kat izolasyon yapılabileceği gibi müşterilerimizden gelen talepler ve alanın mevcut durumuna göre çok katlı izolasyonda yapılabilmektedir. Ayrıca sprey polyurea kaplama uygulaması için renk alternatifleride bulunmakta olup talep ettiğiniz renklerde uygulama da yapılabilmektedir.

Tuzla polyurea kaplama için hemen şimdi bizleri arayabilir ve size özel fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Projenize hemen başlayabilir ve istediğiniz tarihte teslimini yapabiliriz. Yüksek kalitede işçilik ve uygun fiyatları ile firmamızda danışmadan izolasyon ve kaplama yaptırmayınız.

Bir önceki yazımız olan İzolasyon Çeşitleri Nelerdir ? Yalıtım Çeşitleri Hangileridir ? başlıklı makalemizde izolasyon ve izolasyon çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.