ümraniye polyurea kaplama

Ümraniye Polyurea Kaplama

Ev, işyeri ve tüm özel yapılarda Ümraniye polyurea kaplama firması olarak en uygun fiyatlar ve kaliteli işçilikle hizmet veriyoruz. Yapınızın özeliğine ve izolasyon ve kaplama yapılacak alanın niteliğine göre en doğru uygulamayı öneriyor ve uzman deneyimli ekibimizle yapıyoruz. Tekema izolasyon olarak sizlerden almış olduğumuz işleri taşere etmeden tamamen kendi kadrolarımızla alıyoruz.

Polyurea izolasyon ve kaplama yaptırmak istiyorsanız fiyatlara dikkat edeceğiniz kadar işçilik kalitesine daha fazla dikkat ediniz. İzolasyon sorunlarının en başında işçilik hataları gelmektedir. Doğru malzeme tercihleri ve doğru işçilik yapılması halinde izolasyon ve yalıtımdan maksimum verimi almak mümkündür.

Ümraniye Polyurea Teras İzolasyon

Teras izolasyonu yapılarda en gerekli olan ve en çok talebi ulaşan alandır. Az katlı yada çok katlı tüm binalarda polyurea kaplama yapabilmekteyiz. Teras zemininde daha önce hangi malzeme türü kullanılmış olursa olsun polyurea yaptırabilirsiniz. Ümraniye polyurea kaplama için fayans üstü polyurea veya fayans altı polyurea uygulaması tercih edebilirsiniz. Bir çok izolasyon ve yalıtım ürününde bugüne kadar su sızması, çatlaklar oluşması ve dayanım gücünün düşük olması sıkça görülmüştür. Ancak yeni nesil polyurea izolasyon ile bu sorun neredeyse tamamen ortadan kalkmıştır.

İzolasyon yöntemi bu üründe tamamen sprey püskürtme yöntemi ile yapılmaktadır. Minimum iki kat püskürtme yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Ekyersiz işçilikle su sızması maksimum seviyede korunur. Ümraniye polyurea izolasyon işlerinizde firmamızdan renk talebinde de bulunabilirsiniz.

ümraniye polyurea izolasyon

ümraniye polyurea teras izolasyonu

ümraniye polyurea fiyatları

Ümraniye Polyurea Su İzolasyonu

Su izolasyonu için teraslardan en fazla başvuru yapıldığı gibi bir çok farklı talepte bizlere ulaşmaktadır. Gizli dere, havuz izolasyonu, su deposu izolasyon ve çatı izolasyonuda Tekema İzolasyon firmamıza her bölgeden ve semtte ulaşmaktadır. Çözünürlük ve mukavemet gücü oldukça yüksek olan polyurea malzemesi oldukça uzun yıllar sizlere hizmet verir. Güneş ışınları ve olumsuz hava koşullarına dayanımda en etkili üründür. Test edilmiş ve denenmiş olup ülkemizde yaklaşık 5 yıldır kullanımı vardır ve firmamız tarafından da bir çok konut ve özel projede uygulanmıştır.

Ümraniye Polyurea Kaplama Fiyatları

Müstakil evler yada ticari binalar dahil tüm yapılar için en uygun fiyatlarla izolasyon ve kaplama işlerinizi yapıyoruz. Firmamız Ümraniye polyurea kaplama için bölgede haftanın her günü isteğiniz üzerine ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Bizlere hemen ulaşabilir ve yerinizde izolasyon ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Polyurea Su izolasyonu için Tekema İzolasyonu Tercih Edin

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.